www.obstawianie.net/milenium/

Opinie o zakładach bukmacherskich

Chcąc zarabiać pieniądze przez Internet znajdziemy wiele przeróżnych pomysłów oraz opinii. Od tych najprostszych bez ryzyka i inwestycji – np. klikanie w reklamy, po te bardziej ryzykowniejsze – jak np. zarabianie na giełdzie czy zakładach bukmacherskich. Większości osób lubiących ryzyko wybiera mimo wszystko obstawianie i piszemy to nie tylko na podstawie naszych opinii i przeżyć. Dlaczego?

Z pewnością znaczenie ma tu fakt, że każdy z nas ma jakiekolwiek pojęcie o piłce nożnej, tenisie czy koszykówce. To już wiele znaczy na samym początku. Oczywiście mamy tu również do czynienia oprócz czystych liczb i informacji także nasze emocje itp. To jednak również towarzyszyć nam może w innych sposobach na zarabianie.

Czy zakłady bukmacherskie to trudny kawałek chleba?

Tak i nie. Musimy być naprawdę poukładanymi osobami, by móc na nich zarabiać systematycznie. Oczywiście jak większości prac przez Internet nie mamy tu podstawowego wynagrodzenia. Zarobki zależą tak naprawdę od nas. Możemy zarobić dosłownie 5 złotych, ale równie dobrze może być to 2000 czy nawet 30000 złotych. Obstawianie to trudny sposób na zarabianie jeśli myślimy o tym na poważnie. Chcemy z tych pieniędzy utrzymać siebie i rodzinę. Psychika ma tu duże znaczenie.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Dlatego tez jeśli od początku będziemy grać z takim nastawieniem to niekoniecznie może nam to pomóc.

Warto nadmienić, że nieliczni mogą pochwalić się tym, że naprawdę na tym zarabiają. I pomijamy tu „ekspertów” z ogólnodostępnych forum i czatów bukmacherskich. Tak naprawdę jeśli ktoś na tym zarabia to raczej nie chwali się w tym sieci. Najtrudniejsze momenty czekają nas faktycznie na samym początku. Brak doświadczenia, strategii i niepewne emocje sprawiają, że jedynie tracimy pieniądze.

Moja opinia o zakładach bukmacherskich

Jeśli jednak mamy odpowiednie cechy charakteru i patrzymy na zakłady bukmacherskie jako na nasza pracę, a nie miejsce zabawy i dodatkowych emocji to możemy zmienić to zdanie. Wtedy to będziemy uważać, że można na nich w prosty i łatwy sposób zarabiać pieniądze.

Wtedy to już zazwyczaj nie siedzimy godzinami przed analizą i obserwacja spotkań. Obstawiając nawet na żywo nie spędzamy tyle czasu co na początku swojej drogi. Wybieramy kilka typów, ale typujemy je za większe kwoty. Dzięki temu potrafimy więcej zarobić.

Selekcja typów jest niezwykle ważna

Czytając z resztą porady zawodowych graczy każdy z nich podpowie nam, że w ciągu tygodnia obstawia maksymalnie kilkanaście kuponów. Jednakże zawsze ta ilość będzie oscylowała w dolnych granicach. Mając ustalone swoje zasady pieniądze na zakładach bukmacherskich możemy zarabiać naprawdę w prosty sposób. Co prawda im lepiej będzie nam szło, tym ciężej będzie nam znaleźć dobrego bukmachera.

Niestety legalni bukmacherzy przeznaczeni są głównie dla graczy rekreacyjnych. Szybko limitują graczy, którzy systematycznie wypłacają konkretne kwoty. Sami możemy założyć konta u kilku z nich, by możliwie jak najbardziej minimalizować wygrane rozkładając je na kilka kuponów.

TOP 3 stron do obstawiania : Obstawianie bez podatku i bez ryzyka - więcej na www.efortuna.pl
25 zł bonus bez depozytu + 1000 zł za wpłatę - więcej na www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl

Nie zapominajmy jednocześnie, że legalni bukmacherzy to podatek (choć totolotek.pl – umożliwia w piątki obstawianie bez podatku). Zatem nasze wygrane nie będą tak wysokie jak w przypadku nielegalnych bukmacherów, gdzie żadne podatki nas nie dotyczą.

LV BET

20zł bez depozytu

  • Ekstra bonus za wpłatę
  • Aplikacja mobilna
  • Bezpieczny KUPON 5+
  • MULTIKOZAK
  • 20zł na sporty wirtualne

do 1500zł po wpłacie

Wypróbuj

TOTOLOTEK

20zł bez depozytu

  • Podwaja pierwszą wpłatę
  • Aplikacja mobilna
  • W piątki gra bez podatku
  • TOTO-GOL
  • BET-CLUB

do 1000zł za wpłatę

Wypróbuj

Tagi strony:

Wyjątkowy bonus od bukmachera Milenium!ODBIERZ TERAZ
+