Odbierz 1000 zł bonus powitalny od eTOTO

Rasowa propozycja przy zakładaniu konta od buka eTOTO! 200% za wpłatę dla nowo rejestrujących się typerów. Odbierz 1000 zł w bonusach. Taka promocja nie zdarza się na ogół wśród legalnie działających bukmacherów online toteż należałoby przypatrzyć się jej dokładnie. Bo warto!

Dodatek w trakcie rejestracji to poniekąd norma wśród bukmacherów w Kraju, natomiast żeby zapewniać klientom 200 procent za ich wpłatę – to trudno coś w tym stylu wyszperać wśród innych promocji powitalnych. Jedynie totolotek.pl oraz lvbet.pl dają powyżej 1000 zł w bonusach przy zakładaniu konta, jednakże to tylko 100% początkowej wpłaty. A tutaj etoto.pl zdeklasowało konkurencję!

200% za wpłatę! Wejdź na www.etoto.pl i odbierz 1000zł!

Zasady oferty „bonus 200%”

Jak napomknęliśmy w ostatnim czasie nadmieniony legalny bukmacher wirtualny przedłożył kolejną promocję na start, w miejsce wyboru miedzy promocją defensywną a ofensywną mamy ofertę Zyskaj 1000 zł od eTOTO.
Widząc gigantyczne zainteresowanie bonusami u bukmacherów w Kraju wśród typujących mecze spółka bukmacherska eTOTO postanowiła wystartować z najciekawszą propozycją dla typerów przy zakładaniu konta. Poniżej opisaliśmy szczyptę informacji na temat oryginalnej propozycji na start:

W nowiutkiej propozycji w trakcie rejestracji Zgarnij 1000 zł, gracz za własne 2 pierwsze depozyty dostać zdoła aż 1000 złotych:
– początkowy przelew na konto typującego będzie powiększony o 200% do 100 złotych (to znaczy wystarczy przelew 50 złotych, żeby pozyskać 100 zł), co jest wyjątkowe wśród bukmacherów legalnie funkcjonujących w Kraju. Nie ma szans wyszukać buka który podwyższa wpłatę o tego rodzaju procent.

TOP 3 bukmacherów online: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! Więcej na www.etoto.pl

– wtóry przelew na konto typującego pozostanie powiększony o 100 procent do praktycznie 900 złotych !

Skutkiem tego ogółem użytkownik za własne 2 podstawowe przelewy zdoła dostać 1000 zł.

Z akcji promocyjnej mogą skorzystać dowolni typujący mecze, jacy w dalszym ciągu nie dokonali początkowej wpłaty na konto u bukmachera (mogą drapnąć obydwa bonusy) albo wtórej wpłaty (mogą dostać wtóry bonus), bez względu na czas rejestracji.

W momencie pytań powinno się sprawdzić przepisy na www.etoto.pl.

200% za wpłatę! Wejdź na www.etoto.pl i odbierz 1000zł!

Tagi strony: