www.obstawianie.net/sts/

Obstawiamy mecze! Analiza meczów – istotne kwestie

W wielu poradach bukmacherów możemy przeczytać, by zawsze analizować spotkanie. Dzięki temu mamy zwiększyć prawdopodobieństwo, że wygramy. Każdy z graczy ma różne sposoby na analizę. Większości z nas mimo wszystko nie chce tracić na to zbytnio wiele czasu i kończy się to tylko na suchych statystykach. Pytanie brzmi jednak co możemy wyczytać z tabeli i innych pomocy?

To, że dany zawodnik cały czas wygrywał ze swoim obecnym przeciwnikiem nie daje nam gwarancji, że wygra to spotkanie i dzisiaj. To samo tyczy się nie tylko tenisa ziemnego, ale również piłki nożnej i wielu innych dyscyplin sportowych. Niektórzy typują głównie na przeczucie.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

A jeszcze inni siedzą nawet dniami, by wybrać dokładnie 2-3 spotkania do kuponu. Wykorzystują przy tym swoje doświadczenie, aktualne wiadomości, różnice kursowe, statystyki czy opinie innych graczy. Jakby nie było tak właśnie wygląda najczęściej analiza spotkań.

Co może nam zatem w niej pomóc?

Zaczynając od popularnych statystyk najlepiej jest znaleźć dobrą stronę, która oferuje nam możliwość wyników na żywo. To tam właśnie znajdziemy spotkania, które odbywają się w danym dniu z danej dyscypliny sportowej. Klikając na dane wydarzenie od razu przechodzimy do statystyk.

Wgląd mamy najczęściej do H2H, ale oprócz tego możemy zauważyć ogólnie ostatnie spotkania danego zawodnika czy drużyny. To jest również ważne. Bo jeśli zauważymy, że nasz faworyt ma za sobą ostatnio przegrane spotkanie, a nic mu nie dolega to znak, że dziś może dać z siebie wszystko, by w końcu wygrać spotkanie.

Najbardziej obszernym tematem są aktualne wiadomości

Oprócz ogólnych informacji sportowych dzisiaj możemy również śledzić kanały w social mediach. Aktualnie niemal każdy gracz i drużyna posiada swoje konto na Facebook’u, Instagramie i niekiedy kilku innych. Tam możemy znaleźć ciekawe materiały i informacje. To często sprawia, że możemy wiedzieć o danym spotkaniu o wiele więcej niżeli sam bukmacher. Zatem oprócz sportowych stron internetowych sprawdzajmy także konta społecznościowe.

 

Analiza meczów a obstawianie

W analizie meczów może pomóc nam także strona, która oferuje porównanie kursów. Duże różnice w kursie mogą być spowodowane chociażby tym, że ktoś dostał wiadomość o np. ustawionych spotkaniu i postawił na nie sporo pieniędzy u jednego bukmachera.

To sprawia, że kurs u niego na daną opcje automatycznie winduje w dół. Dla niektórych graczy ważne jest także, by móc przedyskutować swój typ z innymi graczami. Tutaj poleca się głównie korzystanie z forum bukmacherskiego lub z czatu.

Powyższe informacje dotyczą praktycznie każdej dyscypliny sportowej. Nie da się dać spisu rad i pomocy, które ułatwiłyby nam obstawiania każdej z nich. W analizie pomóc nam może również własne doświadczenie. Będziemy mieć za sobą takie epizody jak „pewniaki”, przeróżne strategie bukmacherskie, itd. To absolutnie pomaga w analizie.

Poza tym zdrowy rozsądek i odpowiednie stawkowanie. Warto również dodać, że są gracze, którzy systematycznie ogrywają bukmachera online jednak nie poświęcają swojego czasu na analizowanie spotkań. To jednak najczęściej dotyczy już graczy obstawiających na żywo.

TOP 3 stron do obstawiania : Obstawianie bez podatku i bez ryzyka - więcej na www.efortuna.pl
25 zł bonus bez depozytu + 1000 zł za wpłatę - więcej na www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl

LV BET

20zł bez depozytu

  • Ekstra bonus za wpłatę
  • Aplikacja mobilna
  • Bezpieczny KUPON 5+
  • MULTIKOZAK
  • 20zł na sporty wirtualne

do 1500zł po wpłacie

Wypróbuj

TOTOLOTEK

20zł bez depozytu

  • Podwaja pierwszą wpłatę
  • Aplikacja mobilna
  • W piątki gra bez podatku
  • TOTO-GOL
  • BET-CLUB

do 1000zł za wpłatę

Wypróbuj

Tagi strony:

Rozdajemy po 20 zł, rejestracja bez dowodu!ODBIERZ
+