Czas na typowanie Mistrzostw świata w piłce nożnej

mecze w grupach MŚ pokazały że każdy może teraz wygrać z każdym…

Polska piłka nożna ostatnio ma się coraz lepiej choć te MŚ są dla Nas nie udane. Widać to nie tylko po wynikach ale i po atmosferze jaka się wytworzyła ostatnio wokół kadry Nawałki.
Do pełni szczęścia zabrakło tylko wyjścia z grupy na Mundialu. Ale i tak możemy mówić o sukcesie że w ogóle na nim zagraliśmy.

Jakiś czas temu zakończyły się też mecze w grupach MŚ 2018 w piłce nożnej w Rosji (losowano nas z 3 koszyka – na co wpłynęła dobra postawa naszej drużyny w eliminacjach).

I jak wiadomo Polacy awansowali na Mundial w Rosji z pierwszego miejsca! Polska drużyna trafiła na: Senegal, Japonię i Kolumbię. I niestety odpadła szybko z MŚ.

Co prawda wszyscy zgodnie mówią że była to dosyć łatwa grupa ale … ale … My tych drużyn nie znaliśmy chyba zbyt dobrze! Warto więc dobrze zastanowić się jak obstawiać kolejne mecze Polaków w walce tym razem o awans na EURO 2020.

Darmowy zakład i gra bez podatku? Tak, na www.efortuna.pl

Patrząc na drużyny z którymi zagraliśmy trudno nie zgodzić się z ekspertami którzy twierdzili że mieliśmy łatwą grupę. Jednak mi się wydaje że takie grupy łatwe są najtrudniejsze bo każda drużyna walczyła na całego bo to przecież Mundial – impreza piłkarska raz na 4 lata.

Niżej prezentujemy typowanie bukmacherskie na najbliższe mecze  mistrzostw świata 2018. Sprawdź kogo typujemy na zwycięzcę Mundialu …

 

Typy i terminarz MŚ w piłce nożnej 2018

Mecz o 3 miejsce

Anglia – Belgia – obstawiamy: 2
14 lipca, 16:00, Stadion Sankt-Pietierburg

Finał Mundialu 2018

Chorwacja – Francja – obstawiamy: X
15 lipca, 17:00, Bolszaja sportiwnaja ariena Olimpijskogo Kompleksa Łużniki

Tagi strony: