www.obstawianie.net/pzbuk/

LVbet – sponsorem Wisły Kraków

Bardzo ciekawa informacja pojawiła się dziś na portalach sportowych i nie tylko – bo również bukmacherskich. Otóż bardzo ostro na polski rynek wszedł nowy polski legalny bukmacher LVBET

Jak widać dla chcącego nic trudnego i ta firma bukmacherska to udowodniła bo za to że została głównym sponsorem Wisły Kraków musiała wyłożyć dobre kilka milionów złotych!

 

Słów kilka o LvBet

Większości typerów uwielbia, gdy na rynku pojawiają się nowi bukmacherzy. To kolejna szansa na możliwość powitalnych bonusów, dzięki którym często jesteśmy w stanie budować większe bankrolle i zaczynamy zarabiać naprawdę prawdziwe pieniądze. W tym przypadku konkurencja nie wyszła jeszcze nikomu na złe. A na polskim rynku pojawia się kolejna ciekawa nazwa – Lvbet.

To kolejny polski legalny bukmacher. Czemu kolejny? Ponieważ niemal w tym samym czasie wielu graczy informowało o kolejnym konkurencie w postaci Forbet.

Bonus powitalny 100% za pierwszą wpłatę!!! Szczegóły tutaj

To może nas tylko i wyłącznie oczywiście cieszyć, ponieważ dzięki temu możemy liczyć na coraz to lepsze oferty bukmacherów, w tym także promocje. Ale nie samymi promocjami typer żyje. Dla niego równie ważna, jak nie najważniejsza jest oferta. Bo jeśli nie ma dyscyplin sportowych, w których to obstawiamy mecze to nie mamy zamiaru zarejestrować się u danego bukmachera. Jak to wygląda w przypadku LVbet?

Nie będziemy tu mówili z pewnością o super ofercie (choć bonus powitalny 100% to super informacja), gdyż mamy do czynienia z nowym bukmacherem, który jak większość swoją ofertę opiera na piłce nożnej. Do tego dochodzą inne równie popularne dyscypliny sportowe.

 

Sami typerzy mający możliwość grania już na ich stronie internetowej mówią, że warto zwrócić także uwagę na ilość rodzajów zakładów, które są dość rozwinięte. Możemy zatem liczyć na coś więcej niżeli najprostsze zakłady bukmacherskie typu „kto wygra mecz?”.

Z drugiej strony musimy mieć cały czas na uwadze, że jest to legalny bukmacher, a do tego nowy na rynku i musi czymś skusić nowych graczy do tego by zakładali u niego konta i obstawiali mecze.

LV BET

20zł bez depozytu

  • Ekstra bonus za wpłatę
  • Aplikacja mobilna
  • Bezpieczny KUPON 5+
  • MULTIKOZAK
  • 20zł na sporty wirtualne

do 1500zł po wpłacie

Wypróbuj

TOTOLOTEK

20zł bez depozytu

  • Podwaja pierwszą wpłatę
  • Aplikacja mobilna
  • W piątki gra bez podatku
  • TOTO-GOL
  • BET-CLUB

do 1000zł za wpłatę

Wypróbuj

Tagi strony:

Rozdajemy po 20 zł, rejestracja bez dowodu!ODBIERZ
+