www.obstawianie.net/fortuna/

Legalny Bukmacher a darmowy zakład?

Wiele czynników ma wpływ na wybór przez nas bukmachera. Według badań rynku hazardowego na przykładzie konsumentów z Wielkiej Brytanii przeprowadzonego przez platformę OpenBet wynika, że kluczowy wpływ na wybór bukmachera ma dziesięć podstawowych elementów.

Dla badanych w skali od 1 do 10 procentowo bardzo ważne jest:

Jakość strony – 43% badanych uważa za bardzo ważne

Łatwość robienia depozytu – 41%

Oferta bonusowa i promocyjna – 40%

Czas potrzebny na wypłatę – 36%

Łatwość rejestracji – 36%

Obsługa klienta – 34%

Wybór gier – 30%

Programy lojalnościowe – 24%

Jakość aplikacji mobilnej – 23%

Posiadanie oferty naziemnej – 13%

Legalni bukmacherzy 2018 – u kogo postawić ?

Do najlepszych legalnych stron internetowych bukmacherskich uwzględnić można przede wszystkim dwie, które wyróżniają się najbardziej. A mianowicie: FORTUNA.PL i LVBET.PL. W przeprowadzonych badaniach na grupie reprezentatywnej wynika, że dla użytkowników stron bukmacherskich najważniejsze jest szybki dostęp do ważnych,a za czym idzie popularnych wydarzeń jak i interesujących rynków.

Bukmacher Bonus Opinia link
1 Pakiet powitalny EKSTRA Opinia oferta
2 Do 3000 zł za wpłatę! Opinia oferta
3 Cashback 500zł Opinia oferta
4 Bez depozytu + 1000 zł za wpłatę Opinia oferta
5 Bez depozytu + 1500 zł za wpłatę Opinia oferta
6 Freebet + 1000 zł za wpłatę Opinia oferta
7 25zł bez depozytu + 1000zł za wpłatę! Opinia oferta
8 200% za wpłatę - do 1000 zł Opinia oferta

W związku z czym na wielu stronach bukmacherskich wydarzenia dnia – zakłady są wyróżnione na pierwszej stronie. Ważną rolę również odgrywa szata graficzna strony bukmacherskiej. Według standardów powinna być graficznie przyciągająca uwagę, eksponująca w sposób przejrzysty najważniejsze zakłady danego dnia. Grupa badanych osób preferuje także obstawianie wyników w sposób tradycyjny jak korzystanie z laptopa czy komputera stacjonarnego. Wynika to z wygody, co badani potwierdzili uprzednio zapytani o tworzenie kuponu na smartfonie, który ma mały ekran i jest mniej dogodny z poziomu mobilności i aplikacji.

Legalny Bukmacher a darmowy zakład?

Depozyt jako drugi pod względem liczby wskazań czynników wpływających na wybór przez badanych bukmachera może zdziwić. Wydawać się powinno, że ważniejsze są bonusy i promocje (w tym darmowy zakład). Jednak na polskim rynku nastąpiła wielka zmiana w drugim kwartale 2017 roku płatności w nielegalnych zakładach są blokowane, co doprowadziło do następujących zmian w postaci przeniesienia przez użytkowników swoich kont do legalnych stron, dzięki czemu zakłady bukmacherskie będą musiały dostosować się do obsługi tzw. e-portfeli.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku i bez ryzyka - więcej na www.efortuna.pl
25zł bonus bez depozytu + 1200zł za wpłatę - więcej na www.sts.pl
500zł cashback + mecze na żywo - więcej na www.betclic.pl

Oferty bonusowe i promocyjne są uzależnione od danej strony bukmacherskiej, każda z nich stara się przyciągnąć użytkowników na różne sposoby oferując szereg różnych możliwości.

Wpłaty i wypłaty u bukmacherów

Każdy legalny bukmacher ma dwie metody płatności czyli wpłaty i wypłaty. O ile wpłaty przebiegają bardzo sprawnie, nie można tego samego powiedzieć o wypłatach. Chodzi to przede wszystkim o szybkość pojawienia się środków finansowych na koncie. Najczęściej legalni bukmacherzy wydłużają czas na wypłatę na konto użytkownika do 24 godzin.

Metoda ta jest stosowana przez zakłady w celu zachęcenia graczy do obracania w dalszym ciągu pieniędzmi i jak najrzadziej wypłacaniu ich na konto. W związku z powyższym wielu graczy kieruje się przy wyborze zakładu bukmacherskiego szybkością wypłacania wygranych.

Zakładanie konta u legalnego bukmachera

Niestety rejestracja konta na legalnych stronach zakładów bukmacherskich dla wielu graczy jest zbyt szczegółowa, skomplikowana jak również regulamin nie jest zbyt przejrzysty. Z badań przeprowadzonych na grupie reprezentatywnej w Wielkiej Brytanii wynika, że aż 41% osób nie dokończyło rejestracji na stronie bukmacherskiej z powodu wysokich wymagań.

Przykładowo w Polsce każdy legalny bukmacher internetowy przy rejestracji konta przez użytkownika wymaga skanu, bądź zdjęcia z dwóch stron dowodu tożsamości i właśnie z tego powodu wielu przyszłych użytkowników rezygnuje z założenia konta.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Drugim poważnym wymogiem zniechęcającym wielu graczy jest podanie numeru konta bankowego. Dla większości osób wyjmowanie dowodu tożsamości, skanowanie go, bądź fotografowanie, a następnie znalezienie swojego numeru konta bankowego jest czasochłonne i zniechęcające do dalszej rejestracji, co jest powodem do rezygnacji z legalnych zakładów bukmacherskich.

Obsługa klienta jest na najwyższym poziomie porównywalnie do zagranicznych serwisów. Mamy możliwość kontaktu poprzez media społecznościowe jak Facebook, Twitter czy Instagram oraz bezpośrednio przez live czat, formularz kontaktowy czy FAQ lub infolinie.

Każdy legalny bukmacher internetowy musi się rozwijać i poszerzać swoje oferty, nie wystarcza już np. propozycja lig egzotycznych. Na ten przykład w Polsce w sezonie zimowym cieszą się uznaniem skoki narciarskie, zaś w Hiszpanii bingo, natomiast Włosi wolą wyścigi konne. Nowych graczy zainteresowani są e-sportami, które są przyszłością bukmacherów.

Darmowy zakład + mecze na żywo, graj na www.efortuna.pl

Programy lojalnościowe oferowane przez legalnych bukmacherów są jedynie uzupełnieniem oferty. Tylko 24% klientów jest u danego bukmachera ze względu na program lojalnościowy, zaś 40% kieruje się bonusami i promocjami – w tym poszukujący promocji na start – darmowy zakład.

Oferta zakładów bukmacherskich na aplikacje mobilne jest wciąż mało popularna – choć każdy legalny bukmacher walczy o to by jak najwięcej ludzi w ten sposób obstawiało mecze. Polski gracz nadal nie jest przekonany do takiej możliwości obstawiania kuponu. Aplikację mobilną możemy posiadać dla systemu iOS jak i Android.

Część legalnych zakładów bukmacherskich jest rozpoznawalna dzięki ofercie stacjonarnej, co ma wpływ na rozpoznawalność marki.

Kto oferuje darmowy zakład na start?

Na tą chwilę jest kilku legalnych bukmacherów oferujących w promocji powitalnej darmowy zakład – najwyższy bonus znajdziemy w tej chwili na www.fortuna.pl. Do tego Warto też skorzystać z bonusu darmowy zakład bez depozytu który oferują takie firmy bukmacherskie jak www.lvbet.pl czy totolotek.pl.

Nie można też zapomnieć o nowych bukmacherach jak www.pzbuk.pl czy totalbet.pl gdzie również możemy znaleźć ciekawy bonus w formie darmowego zakładu powitalnego.

LV BET

20zł bez depozytu

  • Ekstra bonus za wpłatę
  • Aplikacja mobilna
  • Bezpieczny KUPON 5+
  • MULTIKOZAK
  • 20zł na sporty wirtualne

do 1500zł po wpłacie

Wypróbuj

FORBET

2000zł na start

  • Podwaja pierwszą wpłatę
  • Aplikacja mobilna
  • Ekstra kasa za wygrane
  • TYPOWY JANUSZ
  • Bonus na urodziny

do 2000zł za wpłatę

Wypróbuj

Tagi strony: