Legalny Bukmacher – jak dokonać wyboru ?

legalnibukmacherzy.pl

Wiele czynników ma wpływ na wybór przez nas bukmachera. Według badań rynku hazardowego na przykładzie konsumentów z Wielkiej Brytanii przeprowadzonego przez platformę OpenBet wynika, że kluczowy wpływ na wybór bukmachera ma dziesięć podstawowych elementów.

Dla badanych w skali od 1 do 10 procentowo bardzo ważne jest:

Jakość strony – 43% badanych uważa za bardzo ważne

Łatwość robienia depozytu – 41%

Oferta bonusowa i promocyjna – 40%

Czas potrzebny na wypłatę – 36%

Łatwość rejestracji – 36%

Obsługa klienta – 34%

Wybór gier – 30%

Programy lojalnościowe – 24%

Jakość aplikacji mobilnej – 23%

Posiadanie oferty naziemnej – 13%

Legalni bukmacherzy 2018 – u kogo postawić ?

Do najlepszych legalnych stron internetowych bukmacherskich uwzględnić można przede wszystkim dwie, które wyróżniają się najbardziej. A mianowicie: FORTUNA.PL i LVBET.PL. W przeprowadzonych badaniach na grupie reprezentatywnej wynika, że dla użytkowników stron bukmacherskich najważniejsze jest szybki dostęp do ważnych,a za czym idzie popularnych wydarzeń jak i interesujących rynków.

Bukmacher Bonus Opinia www
1 Oferta, bonusy na stronie Opinia www
2 Oferta, bonusy na stronie Opinia www
3 Oferta, bonusy na stronie Opinia www
4 Darmowy zakład do 100zł Opinia www
5 Oferta, bonusy na stronie Opinia www
6 Oferta, bonusy na stronie Opinia www
7 Oferta, bonusy na stronie Opinia www
8 Oferta, bonusy na stronie Opinia www

W związku z czym na wielu stronach bukmacherskich wydarzenia dnia – zakłady są wyróżnione na pierwszej stronie. Ważną rolę również odgrywa szata graficzna strony bukmacherskiej. Według standardów powinna być graficznie przyciągająca uwagę, eksponująca w sposób przejrzysty najważniejsze zakłady danego dnia. Grupa badanych osób preferuje także obstawianie wyników w sposób tradycyjny jak korzystanie z laptopa czy komputera stacjonarnego. Wynika to z wygody, co badani potwierdzili uprzednio zapytani o tworzenie kuponu na smartfonie, który ma mały ekran i jest mniej dogodny z poziomu mobilności i aplikacji.

Legalny Bukmacher bez depozytu?

Depozyt jako drugi pod względem liczby wskazań czynników wpływających na wybór przez badanych bukmachera może zdziwić. Wydawać się powinno, że ważniejsze są bonusy i promocje. Jednak na polskim rynku nastąpiła wielka zmiana w drugim kwartale 2017 roku płatności w nielegalnych zakładach są blokowane, co doprowadziło do następujących zmian w postaci przeniesienia przez użytkowników swoich kont do legalnych stron, dzięki czemu zakłady bukmacherskie będą musiały dostosować się do obsługi tzw. e-portfeli.

TOP 3 legalnych bukmacherów online: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! Więcej na www.etoto.pl

Oferty bonusowe i promocyjne są uzależnione od danej strony bukmacherskiej, każda z nich stara się przyciągnąć użytkowników na różne sposoby oferując szereg różnych możliwości.

Wpłaty i wypłaty u bukmacherów

Każdy legalny bukmacher ma dwie metody płatności czyli wpłaty i wypłaty. O ile wpłaty przebiegają bardzo sprawnie, nie można tego samego powiedzieć o wypłatach. Chodzi to przede wszystkim o szybkość pojawienia się środków finansowych na koncie. Najczęściej legalni bukmacherzy wydłużają czas na wypłatę na konto użytkownika do 24 godzin.

Metoda ta jest stosowana przez zakłady w celu zachęcenia graczy do obracania w dalszym ciągu pieniędzmi i jak najrzadziej wypłacaniu ich na konto. W związku z powyższym wielu graczy kieruje się przy wyborze zakładu bukmacherskiego szybkością wypłacania wygranych.

Zakładanie konta u legalnego bukmachera

Niestety rejestracja konta na legalnych stronach zakładów bukmacherskich dla wielu graczy jest zbyt szczegółowa, skomplikowana jak również regulamin nie jest zbyt przejrzysty. Z badań przeprowadzonych na grupie reprezentatywnej w Wielkiej Brytanii wynika, że aż 41% osób nie dokończyło rejestracji na stronie bukmacherskiej z powodu wysokich wymagań.

Przykładowo w Polsce każdy legalny bukmacher internetowy przy rejestracji konta przez użytkownika wymaga skanu, bądź zdjęcia z dwóch stron dowodu tożsamości i właśnie z tego powodu wielu przyszłych użytkowników rezygnuje z założenia konta.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Drugim poważnym wymogiem zniechęcającym wielu graczy jest podanie numeru konta bankowego. Dla większości osób wyjmowanie dowodu tożsamości, skanowanie go, bądź fotografowanie, a następnie znalezienie swojego numeru konta bankowego jest czasochłonne i zniechęcające do dalszej rejestracji, co jest powodem do rezygnacji z legalnych zakładów bukmacherskich.

Obsługa klienta jest na najwyższym poziomie porównywalnie do zagranicznych serwisów. Mamy możliwość kontaktu poprzez media społecznościowe jak Facebook, Twitter czy Instagram oraz bezpośrednio przez live czat, formularz kontaktowy czy FAQ lub infolinie.

Każdy legalny bukmacher internetowy musi się rozwijać i poszerzać swoje oferty, nie wystarcza już np. propozycja lig egzotycznych. Na ten przykład w Polsce w sezonie zimowym cieszą się uznaniem skoki narciarskie, zaś w Hiszpanii bingo, natomiast Włosi wolą wyścigi konne. Nowych graczy zainteresowani są e-sportami, które są przyszłością bukmacherów.

Darmowy zakład i gra bez podatku? Tak, na www.efortuna.pl

Programy lojalnościowe oferowane przez legalnych bukmacherów są jedynie uzupełnieniem oferty. Tylko 24% klientów jest u danego bukmachera ze względu na program lojalnościowy, zaś 40% kieruje się bonusami i promocjami.

Oferta zakładów bukmacherskich na aplikacje mobilne jest wciąż mało popularna – choć każdy legalny bukmacher walczy o to by jak najwięcej ludzi w ten sposób obstawiało mecze. Polski gracz nadal nie jest przekonany do takiej możliwości obstawiania kuponu. Aplikację mobilną możemy posiadać dla systemu iOS jak i Android.

Część legalnych zakładów bukmacherskich jest rozpoznawalna dzięki ofercie stacjonarnej, co ma wpływ na rozpoznawalność marki.

Tagi strony: