www.betan.pl/totolotek/

Jak obstawiać żeby wygrywać na zakładach bukmacherskich?

Nie ma forum bukmacherskiego, nie ma czata bukmacherskiego i nie ma strony bukmacherskiej, w której nie byłby podjęty ten temat – jak obstawiać mecze by wygrywać i zarabiać na zakładach bukmacherskich? Tak naprawdę sposobów na to jest mnóstwo.

Jednak na początku wielu z nas może mieć wielkie obiekcje co do tego czy naprawdę można zarabiać na zakładach bukmacherskich.

Po tylu przegranych i tylu wpłatach na konto kolejne porażki każdy z nas znosi różnie. Niektórzy dalej w to brną, ale nie wynoszą z tego żadnych lekcji. Jeśli tak właśnie się dzieje możemy być pewni nawet bankructwa.

 

Co zatem zrobić, by wygrywać na zakładach bukmacherskich?

Przede wszystkim należy opanować się z własnymi emocjami. Niekiedy mówi się, że to właśnie one grają, a nie nasze analizy.

To wielki błąd, który będzie nas sporo kosztować. Kluczem do wygrywania jest również odpowiednia strategia, odpowiednie stawkowanie.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Musimy mieć świadomość, że istnieje sposób na pewny zarobek na zakładach bukmacherskich. O co dokładnie chodzi? O surebety.

To również pewny rodzaj strategii. Co prawda dzisiaj jest już z tym trudniej, ale mając odpowiednio dużo motywacji z pewnością damy sobie radę. Zarabiamy tutaj głównie na różnicach kursowych – u jednego bukmachera obstawiamy wygraną zawodnika X, a u drugiego obstawiamy wygraną zawodnika Y. W przypadku tenisa ziemnego ten system się sprawdza, ponieważ nie mamy tu opcji „remis”. Musimy jednak uważać na to jak dany bukmacher rozlicza krecz. Z piłką nożną bywa już trudniej, ale surebety możemy obstawiać również na żywo.

 

Ciężko je znaleźć…

Zdajemy sobie sprawę z tego, że ciężko jest znaleźć takie różnice kursowe u każdego bukmachera na stronie internetowej. Ale na szczęście już powstały i takie witryny, które oferują nam gotowe surebety. Dzięki temu nie marnujemy czasu. Ile możemy zarobić na surebetach?

To wszystko zależy od tego ile posiadamy gotówki – im więcej, tym lepiej. Surebety wymagają od nas dosyć dużego wkładu finansowego.

To sprawia, że nie każdy może sobie na nie pozwolić. Kolejnym minusem może być fakt, że żyjąc w Polsce mamy do wyboru tylko legalnych bukmacherów. Musimy pamiętać, że mamy tutaj do czynienia z 12% podatkiem.

Gra bez podatku? Tak! Bonus bez depozytu? Tak! www.totolotek.pl 

Surebety to najpewniejszy sposób na zarabianie na obstawianiu meczów. Dzięki temu niezależnie od wyniku i tak będziemy wygrywać. Dlatego też nie zawsze nasze wygrane są tak duże jakbyśmy sobie tego życzyli. Mimo wszystko należy zauważyć, że jest to pewne.

Oczywiście mamy jeszcze inne możliwości – spadki kursów u bukmacherów azjatyckich czy sprawdzanie giełdy zakładów bukmacherskich. Jednak żaden z tych przypadków nie gwarantuje nam wygranej.

LV BET

20zł bez depozytu

  • Ekstra bonus za wpłatę
  • Aplikacja mobilna
  • Bezpieczny KUPON 5+
  • MULTIKOZAK
  • 20zł na sporty wirtualne

do 1500zł po wpłacie

Wypróbuj

TOTOLOTEK

20zł bez depozytu

  • Podwaja pierwszą wpłatę
  • Aplikacja mobilna
  • W piątki gra bez podatku
  • TOTO-GOL
  • BET-CLUB

do 1000zł za wpłatę

Wypróbuj

Tagi strony:

Rozdajemy po 20 zł, rejestracja bez dowodu!ODBIERZ
+