www.obstawianie.net/fortuna/

Zarządzanie czasem – jak grać żeby wygrywać na zakładach

Zarządzanie czasem w zakładach bukmacherskich jest niezwykle ważnym tematem, który jest jednocześnie bardzo pomijany.

Ile bowiem należy obstawiać meczy, by na nich zarobić? Na to pytanie nie ma odpowiedzi.

To właśnie dla niektórych graczy jest wielka zaletą lub też wielka wadą zakładów bukmacherskich. Są gracze, którzy logują się na konto u bukmachera i w przeciągu godziny są w stanie zarobić więcej niżeli średnia krajowa.

Jak grać żeby wygrywać

Przede wszystkim nie są to już gracze początkujący czy rekreacyjni. To gracze, którzy mają odpowiedni kapitał do obstawiania meczów. Jednocześnie posiadają już odpowiednią strategię i doświadczenie, które z pewnością pomaga im w typowaniu.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Początkujących graczy bardzo drażni moment, w którym to mija kolejna godzina, a nasze zarobki ani drgną. W tym celu najlepiej jest zacząć od ustalenia swoich priorytetów. Na początku jednak kilka ważnych pytań.

 

Jak zamierzasz traktować zakłady bukmacherskie?

Czy ma być to dodatkowe źródło dochodu, gdyż obecnie masz pracę na etacie? Jeśli tak wiadomym będzie, że Twój czas na obstawianie będzie ograniczony. Patrząc na swoje dodatkowe zajęcia ile tak naprawdę masz wolnego czasu?

Są osoby, które faktycznie pracują osiem godzin od poniedziałku do piątku i obstawiają zakłady bukmacherskie. Nie ważne czy obstawiają one przed meczem czy tez specjalizują się w typowaniu na żywo. Mają one odgórnie ustalone, w których godzinach mogą zalogować się na konto bukmachera i obstawiać. Oczywiście najlepiej maja osoby, które nie mają nikogo na utrzymaniu i mogą głównie skupić się na zakładach bukmacherskich.

Wcale nie są to osoby, które posiadają wysoki kapitał.

Najważniejsza jest dobra organizacja

Dlatego też ustalmy swój cel i planujmy z wyprzedzeniem. Nie doprowadzajmy również do takich sytuacji, w których możemy poświęcić dosłownie godzinę na typowanie jednak w międzyczasie znajdujemy czas na rozmowy czy oglądanie swojego ulubionego serialu.

W tym przypadku musimy cali poświęcić się zakładom jeśli na poważnie myślimy o tym, by na nich zarabiać. Starajmy się także unikać nadmiernego zmęczenia. Odpoczynek w typowaniu jest niezwykle ważny. Wielu graczy ma wcześniej ustalone, że np. po kolejnej porażce robi sobie przerwę od obstawiania. Co więcej – niektórym poleca się także wolne w przypadku wygranych.

TOP 3 stron do obstawiania : Obstawianie bez podatku i bez ryzyka - więcej na www.efortuna.pl
25 zł bonus bez depozytu + 1000 zł za wpłatę - więcej na www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl

Jedno jest pewne – jeśli siedzimy od rana do wieczora na stronie internetowej jednego z legalnych bukmacherów i wykonujemy kolejne depozyty to znak, że należy w końcu coś zmienić. Nie da się na dłuższa metę siedzieć tak i analizować spotkań. Istnieje cienka granica między zarabianiem, a popadaniem w hazard.

Chcąc naprawdę coś zmienić w tej kwestii poleca się totalną zmianę strategii i oczywiście co najmniej kilkudniowy odpoczynek. Jeśli jesteśmy podatni na rady osób trzecich warto sięgnąć po fachowe poradniki, dzięki którym być może zrozumiemy istotę działania tej całej machiny.

Najważniejsze jest to, by nie stać się więźniem samego siebie i zakładów bukmacherskich. Tylko od nas zależy to jak będziemy zarządzać swoim czasem obstawiając mecze przez internet.

LV BET

20zł bez depozytu

  • Ekstra bonus za wpłatę
  • Aplikacja mobilna
  • Bezpieczny KUPON 5+
  • MULTIKOZAK
  • 20zł na sporty wirtualne

do 1500zł po wpłacie

Wypróbuj

TOTOLOTEK

20zł bez depozytu

  • Podwaja pierwszą wpłatę
  • Aplikacja mobilna
  • W piątki gra bez podatku
  • TOTO-GOL
  • BET-CLUB

do 1000zł za wpłatę

Wypróbuj

Tagi strony:

Rozdajemy po 20 zł, rejestracja bez dowodu!ODBIERZ
+