www.obstawianie.net/milenium/

Mecze na żywo u bukmachera

Doświadczenie jest niezwykle ważne podczas obstawiania zakładów bukmacherskich. Po pewnym czasie zaczynamy typować spotkania zupełnie „na czuja”. Kojarzymy już coraz więcej drużyn i zawodników. Zauważamy również pewne powtarzające się schematy. I wtedy zauważamy, że np. dana drużyna nigdy nie przegrywa u siebie meczy czy padają tzw. late gole, na których możemy sporo zarobić.

„Late” gol to gole, które padają w końcówce pierwszej połowy lub meczu. Wtedy to możemy co najmniej podwoić swój wkład. Zatem możemy polować na całkiem wysokie kursy.

TOP 3 stron do obstawiania : Obstawianie bez podatku i bez ryzyka - więcej na www.efortuna.pl
25 zł bonus bez depozytu + 1000 zł za wpłatę - więcej na www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl

Są typerzy, którzy opracowali swoje programy, które potrafią im wyszukać zespoły lubiące strzelać pod koniec jednej z połów. Jeśli nie wiemy jak się do tego zabrać możemy również bez wcześniejszej analizy sami typować na żywo „late” gole.

Mecze na żywo oferuje w tej chwili bukmacher – www.fortuna.pl

Jak to zrobić?

Najlepszym obiektem zainteresowania powinna być tu druga połowa, czyli końcówka meczu. Nie w każdym z nich gole padają np. po 80 minucie. Ale są takie spotkania, w których jest to niemal pewne. Są to najczęściej mecze, w których pada wiele bramek – co najmniej cztery i jeden z zespołów wygrywa co najmniej dwoma.

Co ma do stracenia jeden czy drugi zespół? W wielu przypadkach zupełnie nic – pewne jest już zwycięstwo danej drużyny np. przy wyniku 6-2. Jeśli do tego zauważymy, że przez ostatnie kilka minut drużyny nadal się angażują to niemal pewne jest, że padnie gol.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

W tym przypadku wiele zależy od naszej obserwacji meczu. Nie jest to również gwarancją wygranej. Jednak po pewnym czasie będziemy mogli zauważyć, że granie takich „late” goli jest opłacalne.

 

Dlaczego jest to opłacalne?

Nawet z niższą skutecznością zazwyczaj będziemy mieli do czynienia z wyższymi kursami. To właśnie sprawi, że dochodząc do perfekcji będziemy w stanie regularnie ogrywać bukmachera. Mając więcej czasu możemy stworzyć rozpiskę zespołów, w których meczach często padają gole pod koniec pierwszej połowy lub na koniec spotkania niezależnie od wyniku. Biorąc pod uwagę wysokość kursów jest to warte naszego poświęcenia.

Będąc z zamiłowania informatykiem możemy stworzyć program lub arkusz w Excelu, który zbierze i posegreguje za nas te informacje.

LV BET

20zł bez depozytu

  • Ekstra bonus za wpłatę
  • Aplikacja mobilna
  • Bezpieczny KUPON 5+
  • MULTIKOZAK
  • 20zł na sporty wirtualne

do 1500zł po wpłacie

Wypróbuj

TOTOLOTEK

20zł bez depozytu

  • Podwaja pierwszą wpłatę
  • Aplikacja mobilna
  • W piątki gra bez podatku
  • TOTO-GOL
  • BET-CLUB

do 1000zł za wpłatę

Wypróbuj

Tagi strony:

Wyjątkowy bonus od bukmachera Milenium!ODBIERZ TERAZ
+