www.obstawianie.net/pzbuk/

Darmowe typy bukmacherskie – czy warto z nich korzystać?

Osoby, które dopiero zaczynają interesować się zakładami bukmacherskimi zaczynają sprawdzać jak wygląda cały proces obstawiania kuponów. Rejestracja u internetowego bukmachera jest darmowa. Co więcej, możemy dodatkowo załapać się na bonus na start dla nowych graczy.

To sprawia, że na samym początku możemy zyskać średnio dodatkowo 500 złotych. Nie ponosimy zatem żadnych kosztów, tym bardziej, że wielu bukmacherów oferuje nam dodatkowo freebet. Tutaj pieniądze otrzymujemy od razu na konto zaraz po rejestracji.

No dobrze, ale co mamy obstawiać?

By nie namęczyć się podczas analizy spotkań możemy przecież wybrać darmowe typy! Czy możemy być łatwiejsze zarabianie pieniędzy?

Darmowe typy bukmacherskie znajdziemy praktycznie na każdym forum bukmacherskim. Strony te są całkowicie darmowe i dostępne dla wszystkich. Jakby tego było mało często przy danym typie mamy możliwość przeczytania krótkiej analizy, która może nas faktycznie przekonać do danego zakładu.

Pytanie brzmi jednak czy warto korzystać z darmowych typów?

Czy nie wydaje się nam to zbyt łatwe? Niestety osoby, które dopiero zaczynają obstawiać mecze często się na to niejako nadziewają. Obstawiają praktycznie wszystkie typy od góry do dołu. Bilans końcowy zazwyczaj jest ujemny. To sprawia, że takie korzystanie z darmowych typów nie ma sensu.

Zwróćmy uwagę również na fakt, że darmowe typy z analizą często pojawiają się w kontekście konkursów. A to oznacza, że gracze szukają możliwie jak najwyższego kursu i niekiedy nie są do końca przekonani co do danego typy. Jak wejdzie – super. Jak nie wejdzie – trudno.

Tak naprawdę nie wiemy czy osoba, która podaje nam owe typy same je obstawia. A jeśli tak to za ile. Jest to ważna kwestia, ponieważ gracze różnie stawkują swoje typy. Realnie je obstawiają, ale jeden zakład puszczają za np. 50 złotych, a jeszcze inny za 500 złotych. To również w dłuższej perspektywie ma swoje znaczenie. Niekiedy z resztą możemy zauważyć przy podanym typie ile dany gracz proponuje nam byśmy go obstawiali.

Najczęściej pojawia się to w takiej formie – 1/10 lub 6/10. Pierwszy z nich oznacza niższą stawkę.

Darmowe typowanie

Darmowe typy mają oczywiście sens. Najczęściej gracze typujący na żywo korzystają z czatów. Tam pojawia się również wiele darmowych typów. I tutaj również nie poleca się grania wszystkiego jak leci. Warto na początku zaobserwować jak typują dani gracze. Zapisać sobie ich niski na kartce i robić niezbędne notatki. Po pewnym czasie zaobserwujemy, którego gracza typy możemy grać niemal w ciemno.

To naprawdę działa i warto z tego skorzystać, jeśli już naprawdę uprzemy się z tego korzystać. Lepiej już korzystać z darmowych niżeli z płatnych typów. Tam taka selekcja również ma miejsce. Musimy bowiem cały czas pamiętać, że nie ma gracza bez porażki.

O czym warto pamiętać …

Podsumowując, możemy obstawiać korzystając tylko i wyłącznie z darmowych typów. Należy jednak wcześniej poobserwować danych graczy i wybrać tych możliwie najlepszych. W ten sposób możemy uniknąć totalnej katastrofy finansowej.

Zarabianie na zakładach bukmacherskich nie jest tak proste jakby mogło się to wydawać. Istnieje jednak wiele udogodnień jak chociażby darmowe typy, które z pewnością mogą pomóc w wyborze spotkania, które ma się znaleźć na naszym kuponie.

LV BET

20zł bez depozytu

  • Ekstra bonus za wpłatę
  • Aplikacja mobilna
  • Bezpieczny KUPON 5+
  • MULTIKOZAK
  • 20zł na sporty wirtualne

do 1500zł po wpłacie

Wypróbuj

TOTOLOTEK

20zł bez depozytu

  • Podwaja pierwszą wpłatę
  • Aplikacja mobilna
  • W piątki gra bez podatku
  • TOTO-GOL
  • BET-CLUB

do 1000zł za wpłatę

Wypróbuj

Tagi strony:

Rozdajemy po 20 zł, rejestracja bez dowodu!ODBIERZ
+