www.obstawianie.net/milenium/

Czy opłaca się jeszcze obstawiać mecze?

Zakłady bukmacherskie to bez wątpienia jeden z najlepszych sposobów na zarabianie w Internecie. Nie ważne jaki mamy wkład finansowy. W ciągu nawet jednego dnia możemy kilkakrotnie go podwoić i znacząco się wzbogacić.

Pomijając takie tematy jak to czy obstawianie to hazard, na którym możemy tylko tracić pieniądze i inne dodatkowo od kwietnia i lipca 2017 roku oznaki daje ustawa, która stanowczo zakazuje oferowania usług bukmacherów, którzy nie posiadają polskiej licencji.

Stąd pytanie – czy nadal opłaca się jeszcze obstawiać mecze?

 

Legalne obstawianie meczy …

Już każdego z nas dotyczy dziś co najmniej 12% podatek. Jeśli wygrywamy więcej musimy liczyć się z kolejnym podatkiem. Niezależnie od tego jakie kwoty stawiamy podatek sprawia, że już nawet na przestrzeni jednego dnia jesteśmy sporo stratni. Ale na tym nie koniec.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Niestety legalni bukmacherzy oferują nam gorszą ofertę i o wiele niższe kursy. To sprawia, że niektórzy na poważnie zastanawiają się czy faktycznie nadal się opłaca obstawiać mecze. Jeśli to jest nasze główne źródło utrzymania to właściwie nie mamy innego wyjścia. Poza tym temat ten jest stawiany przez wielu graczy bardzo negatywnie.

Owszem są podatki, gorsza oferta i niższe kursy. Ale patrząc na to co się dzieje wydaje się, że powinniśmy być zadowoleni, że w ogóle możemy obstawiać. Przed samą ustawą wiele było graczy, którzy obstawiali tylko u bukmacherów z polską licencją. Wśród nich były osoby stawiające zarówno kilka złotych na dany kupon jak i więcej. Zatem z pewnością jest to opłacalne.

Należy jeszcze zwrócić uwagę, że w przeważającej ilości wypowiadają się osoby, które rzadko kiedy robią wypłatę na stronie internetowej bukmachera. Przegrywając, mając niską skuteczność i grając niskie kursy takie granie może być dla nas wtedy mało opłacalne.

Wszystko zatem zależy od naszej taktyki. Nie ważna jest wtedy oferta, kursy czy pojawienie się podatków skoro nie przeważają u nas przegrane kupony. Zatem nie obwiniajmy bukmacherów, tylko zacznijmy zmieniać swoją taktykę, by w końcu naszej historii przeważały wygrane kupony.

LV BET

20zł bez depozytu

  • Ekstra bonus za wpłatę
  • Aplikacja mobilna
  • Bezpieczny KUPON 5+
  • MULTIKOZAK
  • 20zł na sporty wirtualne

do 1500zł po wpłacie

Wypróbuj

TOTOLOTEK

20zł bez depozytu

  • Podwaja pierwszą wpłatę
  • Aplikacja mobilna
  • W piątki gra bez podatku
  • TOTO-GOL
  • BET-CLUB

do 1000zł za wpłatę

Wypróbuj

Tagi strony:

Wyjątkowy bonus od bukmachera Milenium!ODBIERZ TERAZ
+