www.obstawianie.net/fortuna/

Czy na typowaniu meczów da się zarobić?

Internet daje nam w dzisiejszych czasach duże możliwości. Pomijając portale społecznościowe, dzięki którym m.in. mamy kontakt ze znajomymi z całego świata, mamy możliwość również zarabiania. Nie musimy wyjeżdżać zagranicę, by się dorobić. Dzięki dostępowi do Internetu możemy zarabiać jeszcze więcej. I co najważniejsze nie musimy być ekspertami w większości dziedzinach, by móc czerpać z tego zyski.

Jedną z takich możliwości jest obstawianie meczy.

Temat jest dla wielu coraz bardziej dostępny, więcej osób upatruje tutaj swoich szans. Ale znajdziemy różne opinie na temat zarabiania poprzez obstawianie meczów. Jaka jest prawda?

 

Czy na obstawianiu meczów da się zarobić ?

Choć są dwie możliwie odpowiedzi na to pytanie to mimo wszystko nie jest ono łatwo. Można zarabiać systematycznie na zakładach bukmacherskich. Ale do tej grupy nie należy wielu graczy. Dlaczego? Uznaje się, że nawet ok. 90% graczy przegrywa na obstawianiu meczów. Powodów może być kilka.

Po pierwsza zła strategia.

Niektórzy gracze na początku nie wiedzą dokładnie za jakie stawki grać. Raz grają o kilka złotych, by następnie postawić wszystko. Wielu graczy stosuje płaską stawkę, np. 100 złotych. Chociaż często i ją zmieniają, ponieważ wiedzą, że dane spotkanie jest bardziej nieprzewidywalne i stawiają tylko 50 złotych. Mimo wszystko nigdy nie obstawiają meczy za cały swój kapitał.

 

Kolejną, chyba najważniejszą kwestią dotyczącą faktu, że większości graczy nie potrafi zarabiać na zakładach bukmacherskich to ich emocje.

To one nami manipulują. Jeśli np. wpłaciliśmy 100 złotych i obstawiliśmy mecz za 10 złotych i straciliśmy te pieniądze to często jeśli źli i chcemy się szybko odkuć – stawiamy wszystko. Emocje to zły doradca.

Może się zdarzyć, że będziemy obstawiać mecze, na które ogólnie byśmy nie stawiali swoich pieniędzy. Chcąc pokazać kto jest najlepszy zazwyczaj w tym starciu wygrywa bukmacher. Stąd też warto mieć strategię i podążać za wcześniej ustalonymi założeniami.

Bukmacher Bonus Opinia link
1 Cashback 500zł Opinia oferta
2 Do 3000 zł za wpłatę! Opinia oferta
3 Bez depozytu + 1500 zł za wpłatę Opinia oferta

Dlatego też na zakładach bukmacherskich można zarabiać, ale trzeba trzymać się zasad. Są gracze, nawet w Polsce, którzy zarabiają miesięcznie spokojnie nawet po 100 tysięcy złotych. Co ważne, nie musimy dokładnie znać całej historii danego zespołu czy zawodnika.

Niekiedy wystarczy opierać się na statystykach czy obserwując grę LIVE.

Poza tym obracając się w tej tematyce z pewnością znajdziemy choć jedno ciekawe forum bukmacherskie, na którym znajdziemy ludzi, którzy wymieniają się informacjami, a nawet sami od siebie podają typy.

 

Najważniejsze jest jednak, aby panować nad swoimi emocjami i odpowiednio zarządzać swoim kapitałem. Wydaje się to bardzo proste, ale w praktyce ciężko jest o nasze emocje. To one powodują, że wszystkie inne założenia nie są spełniane.

Dlatego warto nad tym pracować. Nie sugerujmy się także opiniami innych graczy, którzy bardzo negatywnie opisują swoją przygodę z obstawianiem meczów. Być może taki sposób zarabiania nie jest dla nich. Obstawiając mecze nie stawiajmy więcej niżeli jesteśmy w stanie stracić. Porażki są tutaj normalne, nie oznacza to jednak, że mają być normą.

Po prostu nie da się obstawiać meczy beż żadnych pomyłek i zdarzają się one nawet profesjonalistom.

LV BET

20zł bez depozytu

  • Ekstra bonus za wpłatę
  • Aplikacja mobilna
  • Bezpieczny KUPON 5+
  • MULTIKOZAK
  • 20zł na sporty wirtualne

do 1500zł po wpłacie

Wypróbuj

TOTOLOTEK

20zł bez depozytu

  • Podwaja pierwszą wpłatę
  • Aplikacja mobilna
  • W piątki gra bez podatku
  • TOTO-GOL
  • BET-CLUB

do 1000zł za wpłatę

Wypróbuj

Tagi strony: