STS.PL   Fortuna.PL   LVBET.PL   Betfan.PL   Totolotek.PL  

Czy na typowaniu meczów da się zarobić?

Zarabianie na obstawianiu meczy

Internet daje nam w dzisiejszych czasach duże możliwości. Pomijając portale społecznościowe, dzięki którym m.in. mamy kontakt ze znajomymi z całego świata, mamy możliwość również zarabiania. Nie musimy wyjeżdżać zagranicę, by się dorobić. Dzięki dostępowi do Internetu możemy zarabiać jeszcze więcej. I co najważniejsze nie musimy być ekspertami w większości dziedzinach, by móc czerpać z tego zyski.

Jedną z takich możliwości jest obstawianie meczy. Ale czy zarabianie na obstawianiu meczy daje zarobić?

Temat jest dla wielu coraz bardziej dostępny, więcej osób upatruje tutaj swoich szans. Ale znajdziemy różne opinie na temat zarabiania poprzez obstawianie meczów. Jaka jest prawda?

FREEBET 29 zł + 1200 zł za wpłatę! Wejdź na sts.pl/bonusy

Zarabianie na obstawianiu

Choć są dwie możliwie odpowiedzi na to pytanie (czy zarabianie na obstawianiu jest godne uwagi) to mimo wszystko nie jest ono łatwo. Można zarabiać systematycznie na zakładach bukmacherskich. Ale do tej grupy nie należy wielu graczy. Dlaczego? Uznaje się, że nawet ok. 90% graczy przegrywa na obstawianiu meczów. Powodów może być kilka.

Po pierwsza zła strategia.

Niektórzy gracze na początku nie wiedzą dokładnie za jakie stawki grać. Raz grają o kilka złotych, by następnie postawić wszystko. Wielu graczy stosuje płaską stawkę, np. 100 złotych. Chociaż często i ją zmieniają, ponieważ wiedzą, że dane spotkanie jest bardziej nieprzewidywalne i stawiają tylko 50 złotych. Mimo wszystko nigdy nie obstawiają meczy za cały swój kapitał.

Darmowy zakład + mecze na żywo, graj na www.efortuna.pl

Kolejną, chyba najważniejszą kwestią dotyczącą zarabiania na obstawianiu jest fakt, że większości graczy nie potrafi zarabiać na zakładach bukmacherskich… przez emocje.

To one nami manipulują. Jeśli np. wpłaciliśmy 100 złotych i obstawiliśmy mecz za 10 złotych i straciliśmy te pieniądze to często jeśli źli i chcemy się szybko odkuć – stawiamy wszystko. Emocje to zły doradca.

Może się zdarzyć, że będziemy obstawiać mecze, na które ogólnie byśmy nie stawiali swoich pieniędzy. Chcąc pokazać kto jest najlepszy zazwyczaj w tym starciu wygrywa bukmacher. Stąd też warto mieć strategię bukmacherską podczas obstawiania meczy i podążać za wcześniej ustalonymi założeniami.

1.
Fortuna

Obstaw 120 zł, Odbierz 120 zł!

Jeden z liderów wśród bukmacherów w Polsce. Dobre kursy, świetne promocje (darmowy zakład, bonus bez depozytu i za wpłatę do 1000 zł) no i jedna z lepszych aplikacji i stron do obstawiania meczów.

2.
LVBET

Za wpłatę + bonus bez depozytu

Dynamicznie rozwijający się polski bukmacher. Bardzo fajna oferta bukmacherska, liczne cykliczne promocje na ważne wydarzenia sportowe. Solidna apk do obstawiania no i wysokie kursy na zakłady.

3.
Milenium

100 zł freebet, 1500 zł cashback i 1500 zł za wpłatę

Bardzo fajny bukmacher dla początkującego, oprócz promocji darmowy zakład dostaniemy nawet 1500 zł za wpłatę, 1500 zł w formie cashback i 20 zł bez depozytu. A do tego wysokie kursy.

Dlatego też na zakładach bukmacherskich można zarabiać, ale trzeba trzymać się zasad. Są gracze, nawet w Polsce, którzy zarabiają miesięcznie spokojnie nawet po 100 tysięcy złotych. Co ważne, nie musimy dokładnie znać całej historii danego zespołu czy zawodnika.

Niekiedy wystarczy opierać się na statystykach czy obserwując grę LIVE.

Poza tym obracając się w tej tematyce z pewnością znajdziemy choć jedno ciekawe forum bukmacherskie, na którym znajdziemy ludzi, którzy wymieniają się informacjami, a nawet sami od siebie podają typy.

Panuj nad emocjami

Najważniejsze jest jednak, aby panować nad swoimi emocjami i odpowiednio zarządzać swoim kapitałem. Wydaje się to bardzo proste, ale w praktyce ciężko jest o nasze emocje. To one powodują, że wszystkie inne założenia nie są spełniane.

Dlatego warto nad tym pracować. Nie sugerujmy się także opiniami innych graczy, którzy bardzo negatywnie opisują swoją przygodę z obstawianiem meczów. Być może taki sposób zarabiania nie jest dla nich. Obstawiając mecze nie stawiajmy więcej niżeli jesteśmy w stanie stracić. Porażki są tutaj normalne, nie oznacza to jednak, że mają być normą.

Po prostu nie da się obstawiać meczy beż żadnych pomyłek i zdarzają się one nawet profesjonalistom.

Zakłady bez podatku! 3000 zł na start! www.betfan.pl

Jak zarobić na bukmacherce?

Przede wszystkim aby zarobić na bukmacherce musimy zapoznać się ze słownikiem bukmacherskim. Nie ma chyba osoby, która bez jakiegokolwiek sprawdzenia wiedziała czym jest handicap, over czy under, czy chociażby zakład bez ryzyka. To wszystko oczywiście jest bardzo proste, jednak gdy nie mieliśmy wcześniej styczności z tymi wyrazami, to są nam one po prostu obce.

Kolejnym ważnym aspektem na początku obstawiania u bukmacherów jest wybór tego, jakim systemem będziemy grać.

Do wyboru są kupony Ako, Single, oraz Maxikombi. Na początku najlepiej jest korzystać ze zwykłych kuponów Ako. Jest to nic innego jak ponad jedno zdarzenie na kuponie. Typy SOLO są przeznaczone dla osób, które mogą pozwolić sobie na obstawianie wyższych kwot – zwykle podwajamy włożoną sumę pieniędzy, a ryzyko w nim jest bardzo małe – obstawiając klasycznie wyniki mamy 33% szans na zwycięstwo.

Maxikombi to już gra systemowa, czyli coś dla zaawansowanych i na samym początku nie ma co sobie zaprzątać tym głowy. Kiedy mamy już to za sobą, czas na obstawienie meczu. I tutaj kolejna ważna sprawa. Ekspertem we wszystkim na pewno nie jesteśmy, więc skupmy się na jednej, maksymalnie dwóch dziedzinach. Wtedy obstawianie u bukmacherów będzie łatwiejsze.

TOP 3 bukmacherów: 120 zł cashback + 1000 zł za wpłatę - www.efortuna.pl
29 zł bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę - www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł - www.lvbet.pl

Gdy interesujemy się piłką nożną czy koszykówką, to nie obstawiajmy tenisa, bo są ciekawe kursy. Nie znając specyfiki, a także całej otoczki wokół danego sportu to lepiej go sobie odpuścić. W innym przypadku po prostu możemy łatwo stracić pieniądze.

Obstawiajmy mecze z głową

Najgorsze w obstawianiu u bukmacherów jest próba odegrania się. Gdy nie wejdzie nam drugi, czy trzeci kupon z rzędu, nie próbujmy za wszelką cenę doprowadzić do pozytywnego rozliczenia zakładu. Gdy obstawiamy w emocjach i nasza głowa jest nastawiona na to, że szybko musimy się odegrać, to praktycznie nigdy nie wychodzi tak, jak byśmy chcieli.

By zarobić w bukmacherce trzeba zachować spokój i zrobić analizę statystyczną, która pozwoli nam oszacować jak najdokładniej, jakiego wyniku możemy się spodziewać. Tak więc warto jest czasem przystopować, aby potem odegrać się ze zdwojoną siłą, ale w sposób przemyślany i spokojny. Musimy o tym pamiętać jeśli nie wiemy z początku jak zarabiać na bukmacherce, aby mieć kontrolę nad tym, co obstawiamy.

Warte uwagi ...