totolotek-pl
12 ratings
Typuj Typuj
Bonus

Na start do 500 zł!

Bonus

Brak darmowego zakładu

Krótko
 • Prosty bonus za wpłatę: Wpłacasz kwotę do 500 zł a drugie tyle dodadzą Ci do konta gracza.
 • Bonus za instalację aplikacji: 49 zł tyle ekstra dostaniesz jak zainstalujesz ich aplikację bukmacherską.

Totolotek

Totolotek to niemiecki bukmacher z ofertą tylko dla Polaków. Działa w branży bukmacherskiej od 1995 roku a klientów zdobywa nie tylko dzięki  kursom na dobrym poziomie ale i licznym promocjom bukmacherskim (w tym bonus na start za instalację aplikacji i 500 zł za wpłatę).

Do tego olbrzymia ilość wydarzeń do obstawiania no i możliwość obstawiania w trakcie trwania danego zdarzenia czynią go atrakcyjną alternatywą dla najlepszych bukmacherów w Internecie.

Odbierz bonus na Totolotek.pl
Szybkie i pewne 500 zł na początek

 

Totolotek.pl mimo że jest dosyć starym bukmacherem i wydawać by się mogło że swojej oferty nie rozwija jak należy to jednak oferta naprawdę jest na wysokim poziomie porównując ją z innymi legalnymi bukmacherami jak w Fortunie czy LVBet.

Właścicielem tejże marki jest spółka polsko-grecka. która swoją siedzibę ma w Polsce i uzyskała też licencję na działanie legalnie.

 

Główne zalety Totolotka

 • świetny bonus na start dla nowych graczy – bez depozytu
 • można obstawiać mecze już od 1 złotówki!
 • dobra oferta kursowa na popularne mecze i ligi
 • liczne promocje dla stałych i lojalnych graczy
 • sporo zakładów do obstawiania na żywo
 • świetnie wykonana strona www do obstawiania meczów
 • wiele form wpłaty pieniędzy na konto
 • liczne konkursy

Odbierz bonus na Totolotek.pl
Szybkie i pewne 500 zł na początek

 

Główne wady Totolotka

 • szybko dają limity typerom
 • podatek od wygranych
 • wypłata jedynie na konto bankowe

 

Bonus na start

 • Promocja 100% – podwajamy Twoją wpłatę do 500zł jest ważna do odwołania i aktywowana zaraz po zarejestrowaniu się.
 • Promocje tyczą się TYLKO nowych graczy.
 • Aktywacja bonus’u zaraz po pierwszej wpłacie na konto.
 • Trzeba minimum 2 razy obrócić bonusem by gotówkę wypłacić.
 • Minimalny kurs dla pieniędzy z bonusu do gry to 2.0.
 • Masz 60 dni na obrócenie pieniędzmi z bonusu.
 • Totolotek.pl oferuje ten bonus tylko dla graczy rekreacyjnych.
 • Zastrzega możliwość anulowania promocji bez informowania o tym graczy.
 • Ta promocja bukmacherska skierowana jest jak i zakłady do osób powyżej 18 lat.

Totolotek 1

Subiektywna opinia o Totolotku

Totolotek mocno wkroczyło na rynek zakładów online, jednak będzie im bardzo ciężko wygrać rywalizację z największymi graczami na polskim rynku STS czy Fortuną – ale zobaczymy bo ich promocje robią wrażenia a jak wiadomo Polacy lubią bonusy.

Mimo że cały czas funkcjonują na wysokim poziomie a ich bonusy dla graczy robią duże wrażenie to bez zwiększenia pieniędzy na reklamę i marketing nie osiągną pierwszego miejsca wśród bukmacherów legalnie działających w Polsce.

 

Zakładanie konta…

Procedura jest podobna jak u większości bukmacherów online. Przechodzimy na stronę gdzie znajdziemy -> Bonus za aplikację oraz bonus 100% za pierwszą wpłatę.
Akceptujemy regulamin. Wypełniamy formularz z danymi personalnymi i potwierdzamy go klikając w Rejestruj.

Kolejny krok to wpłata pieniędzy na konto gracza po potwierdzeniu założenia konta przez maila lub po prostu gra freebetem który dostaniemy za założenie konta.

ZAREJESTRUJ SIĘ Z BONUSEM NA START

Totolotek, bonus na start

Totolotek to firma, której w Polsce przedstawiać nie trzeba nikomu. Nawet osoby, które nie są związane z jakąkolwiek formą sportu czy bukmacherki znają tę nazwę. Firma ta istnieje na polskim rynku od 1992 roku. Totolotek S.A. jako jedyna firma przyjmująca zakłady bukmacherskie w Polsce należy do The European Lotteries and Toto Associaton, czyli Międzynarodowego Stowarzyszenia firm Loteryjnych i Totalizatorów, będącego oficjalnym partnerem UEFA. Tak więc trzeba przyznać, że jest to sam szczyt polskiej bukmacherki i można powiedzieć żywa legenda.

Oczywiście co za tym wszystkim idzie – świetne bonusy i promocje bukmacherskie dla nowych, jak i stałych graczy. Oto kilka z bonusów od Totolotka.

Świetne powitanie, czyli duże pieniądze na początek

Bonus początkowy, to jedna z tych promocji, która może zaważyć na wybraniu właśnie tego, a nie innego bukmachera. Właśnie z tego powodu ważne jest tak zwane pierwsze wrażenie. I tutaj bonus w Totolotku jest naprawdę okazały. Gdy nie powiedzie nam się w obstawianiu premierowego kuponu, otrzymamy 100% od pierwszego depozytu w formie środków bonusowych.

Totolotek 1

W razie niepowodzenia Totolotek zwróci nam nawet do 1000 złotych. Warunki, które musimy spełnić, aby skorzystać z promocji są proste. Wystarczy dokonać trzykrotnego obrotu bonusu oraz pierwszego depozytu, po kursie minimalnym 1.90.

Pobierz aplikację, a dodatkowe środki na grę będą twoje!

Jak wiadomo, każdy posiada telefon. Można też założyć, że każdy, kto obstawia posiada aplikację swojego bukmachera, ponieważ jest to łatwiejsze i szybsze w obstawianiu kuponów, niż wchodzenie na stronę, w celu postawienia zakładu. Jednak tylko nieliczni dają bonusy za ściągnięcie aplikacji.

I właśnie taką promocję ma Totolotek. Po ściągnięciu aplikacji mobilnej, która co ważne występuje tylko na oprogramowanie telefonów z Androidem, wystarczy dokonać pierwszej wpłaty i otrzymamy także 100% od pierwszego depozytu.

Maksymalną kwotą, jaką możemy otrzymać w formie bonusu, to 49 złotych na kolejne kupony. Wydaje się to bardzo ciekawym bonusem, ponieważ są to dodatkowe środki za coś, co jest naturalną koleją rzeczy we współczesnym świecie. Jeśli chodzi o warunki, które trzeba spełnić, są one identyczne jak przy bonusie powitalnym, tak więc wszystko jest jasne.

Odbierz bonus na Totolotek.pl
Szybkie i pewne 500 zł na początek

 

Ekstremalny bonus na start na zakłady wielokrotne

Kolejna ciekawa akcja stworzona przez Totolotek w formie bonusu. Pod tajemniczą nazwą bonus xTreme kryje się sporo dodatkowych pieniędzy, dzięki podwyższonym kursom. W tej akcji chodzi o to, aby postawić wiele zakładów na jednym kuponie, dzięki czemu zyskujemy dodatkowe procenty do wygranej. Stawiając trzy zdarzenia otrzymamy dodatkowe 3%, a każdy dodatkowy mecz, to dodatkowy procent więcej do wygranej.

Czyli będąc ryzykantem i fanem dłuższych taśm stawiając 30 zdarzeń na kuponie, otrzymamy +30% do wygranej kwoty. Brzmi to naprawdę interesująco, i warto jest czasem zaryzykować, ponieważ wygrane rosną jak grzyby po deszczu.

Nowoczesny Cashout? W Totolotku to już norma

Każdy był chyba w sytuacji, kiedy nie wszedł mu tylko jeden mecz. Wiadomo, jakie emocje towarzyszą w takim momencie, a bonus w Totolotku ma temu zapobiec. Jest to tak zwana forma Early Cash Out, czyli możliwość wypłaty środków przed zamknięciem kuponu. Jest on możliwy tylko wtedy, gdy wszystkie dotychczasowe i zakończone spotkania są trafione oraz gdy ewentualny Cashout jest wyższy niż postawiona stawka.

Oczywiście podczas wypłaty takiego zwrotu, musimy liczyć się z tym, że nie otrzymamy takiej kwoty, jak była pokazana w możliwej kwocie wygranej, tylko przeliczona w odpowiedni sposób, zgodnie z panującymi kursami. Mimo wszystko jest to świetna opcja, ponieważ lepiej wygrać mniej, ale nadal być na plusie, niż przegrać kupon.

Najnowsze zmiany w promocjach
aktualizacja: 3 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
3000 zł za WPŁATĘ - LVBET.PL + 20 zł za rejestrację!
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Klub gracza, czyli zbieraj punkty i wymieniaj na środki do grania

Aby zatrzymać stałych graczy, nie mogą być oni pomijani w promocjach, czy bonusach, które i tak w większej mierze skierowane są w stronę nowych, potencjalnych klientów. Jednak bonusy w Totolotku są mocno zbilansowane i każdy znajdzie coś dla siebie.

Tutaj świetny przykład bonusu dla stałych graczy, którzy dzięki obstawianiu wielu kuponów mogą zgarnąć naprawdę sporo. Zbierając punkty zostajemy przydzieleni do trzech kategorii – silver, gold i platinium. Każda z nich odpowiada stosownej liczbie posiadanych punktów.

Do 4999 jesteśmy w silver, między 5000, a 19999 w gold i powyżej 20 tysięcy w platinium. Przeliczanie punktów, które otrzymujemy jest stosunkowo proste: zakłady „toto-mix” i „toto-mix live” – stawka x liczba zdarzeń = ilośc punktów Betclubs.

Po zebraniu odpowiedniej ilości punktów (dla poszczególnych grup) możemy otrzymać zgromadzone tam punkty Betclubs na bonusy. Minimum, które można wypłacić to 5000 punktów.

Jak widać na załączonym obrazku, bonusów i promocji w Totolotku jest naprawdę sporo. W końcu widać, że jest to doświadczony bukmacher na polskim rynku z zakładami. Będąc w branży ponad 25 lat zobowiązuje. Jeśli nadal się wahasz, czy wybrać właśnie tego bukmachera to spróbuj. Nic się to nie kosztuje, a wielość bonusów pozwoli w najgorszym wypadku wyjść na zero. No to co, wchodzisz?

Najnowsze zmiany w promocjach
aktualizacja: 3 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
3000 zł za WPŁATĘ - LVBET.PL + 20 zł za rejestrację!
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

totolotek-pl

Na start do 500 zł!

Typuj Typuj