Noblebet 1
7 ratings
Obstaw Obstaw
Bonus

2500 zł wpłatę i gra bez podatku

Bonus

Brak

Noblebet

Rynek bukmacherski stale się powiększa. Mamy na nim firmy, które istnieją już od ponad 25 lat, ale także takie, które zaczęły działanie kilka miesięcy temu. Graczy przybywa, a co za tym idzie, przybywa również bukmacherów. Teraz, aby wybrać firmę, w której chciałoby się typować, to trzeba poświęcić naprawdę sporo czasu, żebyśmy zarejestrowali się w tej, która przyniesie nam najwięcej korzyści.

Właśnie w tym celu warto jest także zajrzeć do Internetu, gdzie z łatwością odnajdziemy kody promocyjne, dzięki którym możemy sporo zyskać. Dzisiaj zajmiemy się firmą, która zaczęła działać niedawno, a już na ten moment posiada rzeszę typerów, którzy mimo krótkiego stażu bukmachera, zdecydowali się typować właśnie u nich. Czas na Noblebet i jego opis.

Zajmiemy się ich ofertą, ale także promocjami i bonusami, które najbardziej interesują nowo rejestrujących się typerów. No to zaczynajmy.

Wejdź na noblebet.pl/bonus
I zgarnij ponad 2500 zł w pakiecie za rejestrację

 

Rejestracja w Noblebet

Jeśli już wybierzemy bukmachera i zdecydujemy się właśnie na Noblebet, to wystarczy wejść w zakładkę „zarejestruj się”. Cały proces będzie bardzo intuicyjny i opisany w każdym calu, więc nie mamy się czym przejmować, że zrobimy coś źle.

Na wstępie, gdy przejdziemy już do formularza rejestracji musimy podać kilka swoich danych. Powinniśmy mieć przygotowane: imię i nazwisko, adres, numer telefonu, e-mail, a także swój PESEL oraz zdjęcie/skan dokumentu tożsamości, czy numer konta bankowego. Wiemy, że na początku podanie numeru PESEL, a także skanu dokumentu budzi największe obawy wśród nowych typerów.

Uspokajamy – bukmacher potrzebuje ich tylko w celu weryfikacji, czyli sprawdzeniu, czy jesteśmy osobami spełniającymi wszystkie warunki do brania działu w grach hazardowych. Jest to potrzebne tylko do potwierdzenia naszej tożsamości, a potem dane te są zaszyfrowane i przechowywane w odpowiednim miejscu w taki sposób, aby nikt nie miał prawa się do nich dobrać.

Gdy wypełnimy wszystkie pola i zatwierdzimy cały formularz pozostaje nam poczekać na ukończenie weryfikacji, które przyjdzie nam na maila. Wtedy jesteśmy pełnoprawnymi typerami i możemy rozpocząć obstawianie. Cały proces, razem z weryfikacją trwa maksymalnie 25-35 minut, więc jest to naprawdę krótki okres czasu.

Noblebet 2

Istnieje także drugie wyjście, które jest jeszcze szybsze, jednak nie posiadamy pełni praw do zakładów bukmacherskich – a mianowicie założenie konta tymczasowego (nie weryfikujemy wtedy naszego konta zdjęciem dokumentu tożsamości). Wygląda ono dokładnie tak jak klasyczne konto gracza, jednak jesteśmy pozbawieni kilku funkcji, w tym głównej, czyli wypłaty środków na konto bankowe.

Również obrót jest usankcjonowany i możemy grać maksymalnie o około 5000 złotych. Oczywiście jeśli chcemy wypłacać środki wystarczy dokonać pełnej rejestracji i taką możliwość otrzymamy.

Kod Promocyjny Noblebet

Gdy przejdziemy już przez pełny proces zakładania konta, to przyjdzie najprzyjemniejszy czas, czyli obstawianie – a także na samym początku, otrzymanie bonusów od bukmachera. Oczywiście, żeby móc je wypłacić, musimy spełnić określone wymogi, które z góry nakłada bukmacher.

Jeśli tylko je spełnimy, to wszystkie środki z konta bonusowego trafiają na nasze konto depozytowe i wtedy możemy je wypłacać do naszego banku. Wszystko jest naprawdę proste i opisane w warunkach promocji bukmachera, na odpowiedniej podstronie, gdy wejdziemy w dany bonus. Wystarczy dokonać trzy lub czterokrotnego obrotu (w zależności od promocji) przy minimalnym kursie 1.85. Prawda, że proste?

Wejdź na noblebet.pl/bonus
I zgarnij ponad 2500 zł w pakiecie za rejestrację

 

Zakłady bez podatku w Noblebet

Coraz większa liczba bukmacherów wprowadza do swoich ofert możliwość grania bez podatku. Oczywiście jest on płacony, ponieważ tego wymaga Ustawa Hazardowa z 2017 roku, jednak w pewnych momentach, to bukmacher bierze to na siebie. U niektórych jest tak, że dają oni pewny przedział godzinowy, kiedy można grać bez podatku, inni dają taką możliwość na poszczególne ligi czy weekendy.

W Noblebet mamy ciekawą ofertę na zakłady dotowane, czyli nic innego, jak grę właśnie bez podatku. Wszystko zależy od tego, ile zakładów na jednym kuponie będziemy chcieli obstawić. Jeśli zdecydujemy się na kupon AKO z trzema selekcjami, to otrzymujemy +5% do wygranej.

Jeśli obstawimy cztery selekcje, to wzrasta nam liczba do +10% do wygranej, przy pięciu otrzymujemy +15%, a przy sześciu selekcjach mamy więcej aż o 20% do podstawowej ewentualnej wygranej! Przy wyższych sumach, takie dodatkowe 20% daje naprawdę o wiele wyższy zysk. A wszystko tylko dzięki temu, że zdecydowaliśmy się postawić nieco więcej zakładów na jednym kuponie.

Oczywiście – ryzyko wzrasta, jednak możliwa wygrana może nam to oddać z nawiązką. Aby brać udział w tej promocji musimy jednak spełnić pewne warunki. Minimalna stawka zakładu, musi wynosić minimum 50 złotych z kursem łącznym co najmniej 2.50 lub większym. Musimy również pamiętać, aby na kuponie łączyć wydarzenia, które zostaną rozegrane oraz rozliczone tego samego dnia do godziny 23:59.

Noblebet

2500 zł wpłatę i gra bez podatku

Nowy bukmacher online. Całkiem przyjemna strona do obstawiania meczów, fajna promocja i bogata oferta sportów wirtualnych no i rejestracja bez dowodu!

Bonus za rejestracje w Noblebet?

Jeśli mówimy współcześnie o zachęcaniu przez bukmacherów nowych, jeszcze niezdecydowanych typerów do tego, aby grali właśnie u tego, a nie innego bukmachera, to liczy się to, co dana firma może zaoferować. I tak przyjęło się, że każdy z nich daje bonusy na start od pierwszej wpłaty.

Nie inaczej jest oczywiście w Noblebet, a promocja, którą dają swoim nowym graczom jest bardzo okazała. Każdy może otrzymać nawet 1650 złotych od trzech pierwszych depozytów! Od pierwszego z nich otrzymamy bonus 100% do 800 złotych, drugi depozyt daje nam 50% do 800 złotych, a dzięki trzeciemu depozytowi otrzymujemy zakład bez ryzyka na 50 złotych na sporty wirtualne!

Warto jest wspomnieć, że tak naprawdę na konto bonusowe wpłynie nam po 5% od każdego z dwóch pierwszych depozytów, jednak dodatkowo otrzymamy mnożnik x20, a to da nam właśnie te 800 złotych. Jest to dość istotne, aby później nie denerwować się, że bukmacher nas oszukał – tak na pewno nie będzie. Oczywiście jeśli są bonusy, to muszą być również wymogi.

I tak, aby móc spieniężyć otrzymany bonus musimy postawić zakład typu kombi z kursem całkowitym kuponu minimum 3.0, a także kursami minimum 1.3 na każdą sekcję. Wtedy taki kupon bierze udział w promocji. Od drugiego depozytu wygląda to dokładnie tak samo, a trzeci, to już zakład bez ryzyka.

Wejdź na noblebet.pl/bonus
I zgarnij ponad 2500 zł w pakiecie za rejestrację

 

 

Wirtualne sporty w Noblebet

Nie samymi klasycznymi dyscyplinami sportowymi człowiek żyje. Z tego założenia wychodzą oczywiście bukmacherzy i zdecydowali się stworzyć oni ofertę na sporty wirtualne. Jest to nic innego, jak możliwość obstawiania popularnych dyscyplin sportowych, jednak w wydaniu komputerowym, gdzie nie liczą się żadne statystyki, tylko szczęście, a więc to los decyduje, kto aktualnie wygra.

Nie mogło tego zabraknąć oczywiście w ofercie Noblebet, która tę zakładkę ma bardzo mocno rozwiniętą. W ofercie tego bukmachera możemy obstawiać wirtualną piłkę nożną, tenis, wyścigi psów, wyścigi konne, rydwany, żużel, a także kolarstwo. Wiele dyscyplin, to również wiele możliwości dla grona typerów. Oczywiście w sportach wirtualnych rozgrywki toczą się praktycznie cały czas, a także trwają stosunkowo krótko.

Jest to więc świetna odskocznia od klasycznych dyscyplin, a także możliwość typowania również wtedy, gdy sezon w naszej ulubionej dyscyplinie dobiegnie końca, lub mamy dłuższą przerwę w rozgrywkach. Wtedy wystarczy wejść w sporty wirtualne, a tam rozgrywki toczą się bez przerwy.

Jeśli nigdy nie zdecydowaliście się na taki krok, to polecamy spróbować. Jest to zupełnie inna i można powiedzieć, bardziej dynamiczna część zakładów bukmacherskich. Każdy powinien poczuć te szybsze bicie serca i mocny wzrost adrenaliny – a to właśnie gwarantuje obstawianie sportów wirtualnych.

Noblebet 2

Noblebet jest legalnym bukmacherem

Bardzo ważną kwestią jest to, czy bukmacher jest legalny. W dzisiejszych czasach jest to mocno usankcjonowane i tak naprawdę nie ma sensu obstawiać w nielegalnych źródłach. Noblebet oczywiście należy do grupy 100% legalnych bukmacherów, i działa na licencji otrzymanej przez Ministerstwo Finansów na początku 2019 roku.

Swoją stronę internetową i aplikację mobilną wypuścili we wrześniu 2019 roku i to właśnie od wtedy możemy uznać początek tego bukmachera. To pokazuje, że na rynku są bardzo krótko, a już zyskali szerokie grono typerów, którzy naprawdę nie mają na co narzekać.

Bez dwóch zdań Noblebet ruszył z wysokiego C i w najbliższym czasie na pewno rozpocznie równą walkę z najlepszymi bukmacherami w naszym kraju. O to możemy być spokojni.

Najnowsze zmiany w promocjach
aktualizacja: 3 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
200% za WPŁATĘ - etoto.pl + obstawiaj bez podatku!
1300 zł CASHBACK - superbet.pl + 234 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Opinie o Noblebet

Na sam koniec warto jest przedstawić opinię na temat tego bukmachera. Noblebet zdawać by się mogło nie ma prawa być jeszcze na bardzo wysokim poziomie. Tylko sześć miesięcy działalności, początki pracy. Jednak ku zaskoczeniu wszystkich, jest on dopracowany w każdym calu. Świetna, dobrze skrojona oferta, wysokie stawki bonusów i bardzo dobrze rozwinięte sporty wirtualne.

To wszystko daje mieszankę, której pozazdrościć mogą firmy istniejące od wielu lat na polskim rynku.

Samo podejście bukmachera jest nieco inne niż wszystkich. Określają oni uczestnictwo w obstawianiu na Noblebet jako coś elitarnego i wyniosłego. Taki właśnie charakter ma posiadać ten bukmacher, razem ze swoim ambasadorem Sir Richardem McCavin’em. Każda z zakładek, czy bonusów jest skierowana dokładnie do jednej osoby, podkreślając „dżentelmeński” styl obstawiania właśnie tutaj.

Do tego dochodzi sam wygląd strony i aplikacji mobilnej. Obydwie są stonowane i bardzo nowoczesne, gdzie przeważa biały kolor, który właśnie ma kojarzyć się z elitarnym charakterem. Poza tym sama strona jest naprawdę intuicyjna, posiada tylko kilka zakładek i sekcji, które oczywiście są odpowiednio opisane.

Naszym zdaniem Noblebet jest świeżym powiewem na znanym już wszystkim rynku bukmacherskim. Nieco inne podejście, ciekawy charakter i specyficzne w tym względzie prowadzenie swojej marki pokazuje, że nawet w zakładach bukmacherskich można wyjść z czymś nowym. Jeśli w taki sposób Noblebet będzie się rozwijał, to jesteśmy spokojni, że niedługo zagości wśród topowych firm bukmacherskich w Polsce.

Wejdź na noblebet.pl/bonus
I zgarnij ponad 2500 zł w pakiecie za rejestrację

 

Noblebet 4

2500 zł wpłatę i gra bez podatku

Obstaw Obstaw