Tylko u NAS! 600 ZŁ DARMOWY ZAKŁAD OD FORTUNY! ODBIERZ KOD
https://www.obstawianie.net/betfan/

Bukmacher z freebetem

Bukmacher z freebetem 1

Każdy z legalnych bukmacherów na polskim rynku bukmacherskim stara się wyróżniać spośród wszystkich innych firm. Niektórzy decydują się na niestandardową ofertę, inni zaś skupiają się na bonusach i promocjach, które są chyba najlepszą zachętą, dla zainteresowanych, jeszcze niezdecydowanych na usługi konkretnego bukmachera.

Dzisiaj zajmiemy się freebetami, czyli darmowymi środkami, które przyznają legalni bukmacherzy. Przedstawimy kilka firm, które na naszym rodzimym rynku zdecydowały się na takich ruch i rozdają darmowe pieniądze swoim graczom.

 

Czym w ogóle jest freebet?

Freebety, to tak jak już wspomnieliśmy – środki na darmowe zakłady. Przyznaje je bukmacher przede wszystkim dla nowych graczy, ale znajdziemy także freebety, które są rozdawane stałym typerom. Co ciekawe nie jest potrzebny żaden depozyt gracza, żeby móc skorzystać z tego typu bonusu.

Stąd – zdarza się, że niektórzy nowi gracze, którzy mają możliwość skorzystać z freebetu, rozmnażają go w swój pierwszy zarobek, bez wkładu własnego. Oczywiście, należy pamiętać, że bukmacherzy tworzą pewne warunki, bez których gracze nie będą w stanie wypłacić otrzymanej kwoty.

Są to zwykle wymogi dotyczące kursu całkowitego, a także wielokrotności obrotu otrzymaną stawką. Czas na wszystkich bukmacherów z freebetem, którzy oferują takie promocje na naszym rynku.

Lista firm, które oferują freebety

• STS

Pierwszym bukmacherem z freebetem, którego postanowiliśmy wskazać jest STS. Tego bukmachera nikomu nie trzeba przedstawiać. Jest jednym z liderów polskiego rynku pod każdym względem, dlatego nie dziwi, że posiada on w swojej ofercie tego typu bonus.

STS daje szansę na freebet każdemu nowemu typerowi, który podczas rejestracji wpisze w rubryce „posiadam kod promocyjny” hasło – pewne25. Wtedy, po pełnej rejestracji gracz otrzymuje 25 złotych na konto bonusowe. Aby móc wypłacić takie środki, musi on spełnić specjalne warunki ustalone przez bukmachera. W STS jest to trzykrotność obrotu, a także kurs całkowity całego kuponu minimum 1.91.

Bukmacher z freebetem 2

• Fortuna

Do listy bukmacherów z freebetem doliczamy również Fortunę. Kolejna bardzo popularna marka na polskim rynku bukmacherskim, która od ponad dwóch dekad działa w Polsce. Wśród wielu promocji tego bukmachera, znajdziemy również freebet.

Jest on jednak przyznawany w nieco innej formie, niż klasyczne przelanie środków na konto bonusowe. W Fortunie gracze należą do programu lojalnościowego Klubu Fortuna Plus. I właśnie na to konto przelewane jest 2800 punktów tegoż klubu, które odpowiada równowartości 20 złotych freebetu. Co ciekawe warunki wypłaty takiego bonusu są banalnie proste i najlepsze na rynku.

Wystarczy wygrać kupon postawiony za te punkty, a wygrana znajdzie się już na koncie depozytowym gracza.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

• LV Bet

Jedną z młodszych firm, która znalazła się w zestawieniu bukmacherów z freebetem jest także LV Bet. Powstał on w 2016 roku i rozwija się naprawdę w szybkim tempie. Przygotował on freebet najwyższy na rynku – bo aż 50 złotych, jednak tylko dla wybranych.

Otrzyma go każdy, kto posiada karnet na sezon 2019/2020 na mecze drużyn, które LV Bet sponsoruje. Są to mianowicie: Wisła Kraków, Zagłębie Sosnowiec, Widzew Łódź, Arka Gdynia, Wisła Płock, oraz Stal Mielec. Wymogi dotyczące obrotu są następujące – czterokrotny obrót, po kursie minimalnym całego zakładu 1.75.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

• Forbet

Ostatnim bukmacherem z freebetem na polskim rynku bukmacherskim jest Forbet. Jednak nie rozdaje on darmowych środków dla wszystkich nowych graczy, tylko dla tych, którzy są lojalni wobec tego bukmachera i są jego aktywnymi graczami.

Każdy, kto na bieżąco obstawia w Forbet, może liczyć na freebet urodzinowy. W dniu swojego święta każdy z graczy otrzyma 20 złotych od bukmachera. Aby spełnić warunki i móc wypłacić środki należy dokonać dwukrotnego obrotu, po minimalnym kursie całkowitym 2.0.

Bonusy na www.iforbet.pl/promo
2300 zł na konto w promocjach na start

 

• Noblebet

Jeden z najmłodszych na rynku bukmacherów z freebetem jest Noblebet. Wyszedł on z bardzo podobną promocją, co LV Bet, ponieważ oferuje każdemu, kto posiada karnet na mecze Śląska Wrocław w sezonie 2019/2020 dokładnie 50 złotych freebetu. Aby otrzymane środki wypłacić, należy dokonać trzykrotnego obrotu po kursie minimalnym całego kuponu 1.85.

Na ten moment tylko tych pięciu legalnych bukmacherów posiada promocję związaną z freebetami. Oczywiście na rynku znajdziemy firmy, które co jakiś czas organizują takie bonusy, o których informują zwykle za pośrednictwem social mediów – jest to chociażby Totolotek.

Jeśli chodzi o najciekawszy freebet, to niewątpliwie znajdziemy go w Fortunie. Można tam zyskać na samym początku, ponieważ wystarczy postawić poprawne typy na kupon za otrzymane punkty i cieszyć się ewentualną wygraną. Nie ma tam bowiem żadnych wymogów, ani kursowych, ani warunku obrotu.

Tak naprawdę, tylko dwóch bukmacherów możemy uznać za firmy, które posiadają klasyczny freebet w swoich ofertach. I jest to nie byle kto, bo chodzi oczywiście o STS i Fortunę. Reszta z firm daje go tylko wybranym, a w Forbet otrzymujemy go w dniu urodzin, czyli nieco trzeba na niego poczekać.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY PZBUK
Super promocja: Darmowy zakład + Cashback

 

Warte uwagi ...