Bonusy bukmacherskie 2018 (cashback, freebet czy od depozytu)

bonusy bukmacherskie

Przeważającą ilość bukmacherów stanowią firmy, które należą do średniej klasy. Nie ma mowy, by obstawiać tutaj mecze na zbyt duże kwoty, ponieważ szybko możemy spodziewać się limitów. Do tego dochodzi różny stopień wiarygodności, różnorodność oferty czy wysokość kursów.

Dlatego też muszą one zachęcać nowych graczy poprzez bonusy powitalne. Jako, że większości graczy początkujących przegrywa swoje pierwsze wpłacone pieniądze to właśnie dlatego bukmacherom tak bardzo opłaca się dać niemal za darmo dodatkową gotówkę do grania.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Ogólnie przyjmuje się, że ok. 90% osób przegrywa systematycznie u bukmachera. To sprawia, że owym firmom na rękę są bonusy czy promocje, które mogą skusić kolejnych potencjalnych klientów. I faktycznie działa to rewelacyjnie.

 

Który bonus od bukmachera wybrać ?

Każdy z nas patrząc ile może dodatkowo otrzymać pieniędzy decyduje się na rejestrację. Należy jednak zauważyć, że bonusy bukmacherskie są bardzo różne. Mamy do czynienia z takimi rodzajami bonusów jak: bonus od depozytu, cashback czy freebet.

Pierwszy z nich jest niezwykle częsty. Otrzymujemy tu tyle bonusu ile wpłacimy pieniędzy. Oczywiście są górne granice. Dodatkowo warto zwrócić tutaj uwagę w jakiej wysokości jest owy bonus – niekiedy jest to 100% od wpłaconej kwoty, ale zdarza się także 50%, a nawet 200%. Zaletą tej propozycji jest wysoka kwota bonusu, który niekiedy może sięgać nawet 500-600 złotych.

Zakład bez ryzyka

Z kolei cashback to nic innego jak zakład bez ryzyka. W tym przypadku nie ryzykujemy swoich pieniędzy, ponieważ w razie ich nawet obstawienia i negatywnego wyniku meczu i tak zostaną one zwrócone na nasze konto. Tu również możemy mówić o idealnym rozwiązaniu dla początkujących graczy, którzy absolutnie nic nie ryzykują. Możemy tu jedynie zyskać.

Ma to jednak i swoje wady, ponieważ często musimy postawić całą kwotę na jeden zakład. Te dwa bonusy bukmacherskie są najczęściej spotykane. Różnią się one jedynie kwotą.

 

A może wybrać bez depozytu?

Pozostaje jeszcze wymienić jedną bardzo ciekawą opcję – bonus bez depozytu. Jednakże ta nie zdarza się zbyt często. Właściwie dla totalnych laików ta propozycja jest najlepsza, ponieważ nie musimy wykonywać żadnego depozytu. Często wystarczy sama rejestracja u bukmachera i pieniądze mamy już na jego koncie. Proces zatem niezwykle prosty, ale nie liczmy tutaj na tak wysokie kwoty jak w przypadku powyższych przykładów.

Zazwyczaj nie jest to więcej niżeli 100 złotych. Bukmacherów, którzy oferują nam taki bonus jest naprawdę niewielu. Zazwyczaj są to firmy, które dopiero wchodzą na rynek i zależy im na nowych klientach i ich opiniach. Niezależnie od tego jaki bonus oferuje nam bukmacher u którego chcemy się zarejestrować pamiętajmy, by przeczytać dokładnie regulamin owego bonusu.

Bukmacher Bonus Opinia www
1 Oferta, bonusy na stronie Opinia www
2 Oferta, bonusy na stronie Opinia www
3 Oferta, bonusy na stronie Opinia www
4 Darmowy zakład do 100zł Opinia www
5 Oferta, bonusy na stronie Opinia www
6 Oferta, bonusy na stronie Opinia www
7 Oferta, bonusy na stronie Opinia www
8 Oferta, bonusy na stronie Opinia www
9 Oferta, bonusy na stronie Opinia www

Niekiedy musimy szukać odpowiednio wysokich kursów, a jeszcze indziej musimy obrócić całym bonusem nawet kilkanaście razy.

Mała dygresja …

Warto także bezmyślnie nie obstawiać meczy za te pieniądze. To, że są nam one dane poniekąd za darmo nie znaczy, że możemy obstawić pierwsze lepsze mecze. Starajmy się i te pieniądze dobrze inwestować i pomnożyć.

Tagi strony: