www.obstawianie.net/milenium/

Bonus za rejestrację u bukmachera

Mnogość dostępnych na rynku bukmacherów, nawet jeśli zawęzić ofertę tylko do legalnie działających w Polsce, powoduje konieczność walki o klienta. Jednym z jej przejawów jest bonus za rejestrację u bukmachera. Jest to nic innego, jak określona kwota pieniędzy przeznaczona na zakłady.

Taki sposób zachęcania do swojej oferty jest korzystny zarówno dla bukmachera, jak i dla gracza. Ten pierwszy przyciąga do swojej oferty oraz ułatwia dłuższe zainteresowanie zakładami. Klient natomiast dostaje darmowe środki, a co za tym idzie szansę na ich pomnożenie bez ryzykowania swoimi pieniędzmi.

 

Rodzaje bonusów

Bonusy można podzielić w zależności od konieczności złożenia własnego depozytu. Niektóre firmy oferujące zakłady bukmacherskie dokładają bonus za rejestrację jedynie jako dodatek do wpłaconych pieniędzy. Ma to zapobiegać zakładaniu wielu fikcyjnych kont w celu zarabiania na samych bonusach. Inni oferują go niezależnie od wpłaty własnej.

TOP 3 stron do obstawiania : Obstawianie bez podatku i bez ryzyka - więcej na www.efortuna.pl
25 zł bonus bez depozytu + 1000 zł za wpłatę - więcej na www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl

Są też oferty uzależniające wielkość bonusu od wpłaconych środków, co nie wyklucza podstawowej kwoty, otrzymywanej bezwarunkowo. Niezależnie od powyższych zasad, nie jest możliwe wypłacenie bonusowych środków bez użycia ich do gry, co oczywiście nie wymaga wytłumaczenia.

 

Warunki do wypłaty

W największym stopniu łatwość zarobienia pieniędzy z samego bonusu jest zdeterminowana przez warunki jego obrotu przed wypłatą. Sama konieczność zagrania tymi pieniędzmi oznaczałaby często granie nimi po najniższych stawkach, nie w celu ich pomnożenia, a dla samej wypłaty.

Stąd stawiane warunki, wśród których najczęściej pojawiają się dwa. Pierwszy z nich to liczba określająca wielokrotność obrócenia bonusem. Oblicza się ją sumując stawki wszystkich zakładów z niego dokonywanych. Przykładowo, jeśli trzeba trzykrotnie obrócić kwotą 10 zł, to warunek zostanie spełniony jeśli stawki wszystkich zakładów po zsumowaniu przekroczą 30 zł.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Drugim warunkiem jest minimalny kurs. Jeśli chodzi o ten warunek, warto dokładnie przeczytać zasady przyznawania darmowych środków na grę, czym innym jest bowiem średni minimalny kurs wszystkich zakładów, a czym innym wymóg minimalnego kursu dla każdego z nich z osobna.

 

Czy warto się skusić?

Odpowiadając najkrócej: tak. Bonus za rejestrację nie powinien być oczywiście głównym, a tym bardziej jedynym kryterium przy wyborze bukmachera. Jest to gratyfikacja jednorazowa, więc w dłuższej perspektywie różnice w warunkach między bukmacherami przestaną mieć znaczenie.

Jednak ktoś niezdecydowany, czy zamierza później regularnie grać, powinien dokładnie porównać oferty powitalne, bowiem od początkowych rezultatów może zależeć jego późniejsze nastawienie do gry.

TOP 3 stron do obstawiania : Obstawianie bez podatku i bez ryzyka - więcej na www.efortuna.pl
25 zł bonus bez depozytu + 1000 zł za wpłatę - więcej na www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl

Każdy powinien jednak przede wszystkim pamiętać, że rejestracja u bukmacherów jest darmowa, a warto mieć konto u kilku z nich. Każdy bonus to natomiast mniejsza lub większa, ale jednak szansa na dodatkowe zarobione pieniądze.

LV BET

20zł bez depozytu

  • Ekstra bonus za wpłatę
  • Aplikacja mobilna
  • Bezpieczny KUPON 5+
  • MULTIKOZAK
  • 20zł na sporty wirtualne

do 1500zł po wpłacie

Wypróbuj

TOTOLOTEK

20zł bez depozytu

  • Podwaja pierwszą wpłatę
  • Aplikacja mobilna
  • W piątki gra bez podatku
  • TOTO-GOL
  • BET-CLUB

do 1000zł za wpłatę

Wypróbuj

Tagi strony:

Wyjątkowy bonus od bukmachera Milenium!ODBIERZ TERAZ
+