Tylko u NAS! 600 ZŁ DARMOWY ZAKŁAD OD FORTUNY! ODBIERZ KOD
https://www.obstawianie.net/superbet/

Bonus za rejestrację u bukmachera

Bonus za rejestrację u bukmachera 1

Mnogość dostępnych na rynku bukmacherów, nawet jeśli zawęzić ofertę tylko do legalnie działających w Polsce, powoduje konieczność walki o klienta. Jednym z jej przejawów jest bonus za rejestrację u bukmachera. Jest to nic innego, jak określona kwota pieniędzy przeznaczona na zakłady.

Taki sposób zachęcania do swojej oferty jest korzystny zarówno dla bukmachera, jak i dla gracza. Ten pierwszy przyciąga do swojej oferty oraz ułatwia dłuższe zainteresowanie zakładami. Klient natomiast dostaje darmowe środki, a co za tym idzie szansę na ich pomnożenie bez ryzykowania swoimi pieniędzmi.

 

Rodzaje bonusów

Bonusy można podzielić w zależności od konieczności złożenia własnego depozytu. Niektóre firmy oferujące zakłady bukmacherskie dokładają bonus za rejestrację jedynie jako dodatek do wpłaconych pieniędzy. Ma to zapobiegać zakładaniu wielu fikcyjnych kont w celu zarabiania na samych bonusach. Inni oferują go niezależnie od wpłaty własnej.

Fortuna
Jeden z liderów wśród bukmacherów w Polsce. Dobre kursy, świetne promocje (darmowy zakład, bonus bez depozytu i za wpłatę do 2100 zł) no i jedna z lepszych aplikacji i stron do obstawiania meczów.
Superbet
Dynamicznie rozwijający się bukmacher w Polsce. Rejestracja w Superbet to bonusy na ponad 1500 zł na start. Do tego mecze na żywo i super aplikacja.
STS
Największy legalny bukmacher w Polsce. Na start dostajemy zakład bez ryzyka oraz bonus do 1500 zł za wpłaty. Szeroka oferta kursów, najlepsza aplikacja bukmacherska oraz liczne promocje.
LVBET
Dynamicznie rozwijający się polski bukmacher. Bardzo fajna oferta bukmacherska, liczne cykliczne promocje na ważne wydarzenia sportowe. Solidna apk do obstawiania no i wysokie kursy na zakłady.
Betfan
Nowy bukmacher ale ze świetną ofertą dla każdego gracza. Do tego darmowy zakład 600 zł oraz 1000 zł za drugą wpłatę i nic tylko obstawiać.
Forbet
Prosta strona, prosta oferta powitalna, mnóstwo promocji dla graczy posiadających konta, fajna aplikacja bukmacherska no i wysoki kursy! Tym podbił rynek Forbet w Polsce.

Są też oferty uzależniające wielkość bonusu od wpłaconych środków, co nie wyklucza podstawowej kwoty, otrzymywanej bezwarunkowo. Niezależnie od powyższych zasad, nie jest możliwe wypłacenie bonusowych środków bez użycia ich do gry, co oczywiście nie wymaga wytłumaczenia.

 

Warunki do wypłaty

W największym stopniu łatwość zarobienia pieniędzy z samego bonusu jest zdeterminowana przez warunki jego obrotu przed wypłatą. Sama konieczność zagrania tymi pieniędzmi oznaczałaby często granie nimi po najniższych stawkach, nie w celu ich pomnożenia, a dla samej wypłaty.

Stąd stawiane warunki, wśród których najczęściej pojawiają się dwa. Pierwszy z nich to liczba określająca wielokrotność obrócenia bonusem. Oblicza się ją sumując stawki wszystkich zakładów z niego dokonywanych. Przykładowo, jeśli trzeba trzykrotnie obrócić kwotą 10 zł, to warunek zostanie spełniony jeśli stawki wszystkich zakładów po zsumowaniu przekroczą 30 zł.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Drugim warunkiem jest minimalny kurs. Jeśli chodzi o ten warunek, warto dokładnie przeczytać zasady przyznawania darmowych środków na grę, czym innym jest bowiem średni minimalny kurs wszystkich zakładów, a czym innym wymóg minimalnego kursu dla każdego z nich z osobna.

 

Czy warto się skusić?

Odpowiadając najkrócej: tak. Bonus za rejestrację nie powinien być oczywiście głównym, a tym bardziej jedynym kryterium przy wyborze bukmachera. Jest to gratyfikacja jednorazowa, więc w dłuższej perspektywie różnice w warunkach między bukmacherami przestaną mieć znaczenie.

Jednak ktoś niezdecydowany, czy zamierza później regularnie grać, powinien dokładnie porównać oferty powitalne, bowiem od początkowych rezultatów może zależeć jego późniejsze nastawienie do gry.

Każdy powinien jednak przede wszystkim pamiętać, że rejestracja u bukmacherów jest darmowa, a warto mieć konto u kilku z nich. Każdy bonus to natomiast mniejsza lub większa, ale jednak szansa na dodatkowe zarobione pieniądze.

Warte uwagi ...