www.obstawianie.net/betfan/

Bonusy bez depozytu od bukmacherów!

Jak większość z Was obstawiających mecze w internecie gdy ma zamiar zarejestrować się u nowego bukmachera chciało by móc obstawiać bez depozytu, czyli jednocześnie otrzymać bonusy bukmacherskie bez depozytu za samą tylko rejestrację.

No niestety takich ofert bukmacherów online jest bardzo niewiele aczkolwiek ostatnio znaleźliśmy coś co wielu z Was ucieszy i zapewne wielu z Was skorzysta z takiej okazji – bo tak ją trzeba nazwać …

Legalny bukmacher Totolotek oferuje BONUS BEZ DEPOZYTU w kwocie 20 zł!

Ponad 1000 zł w bonusach na start! Na www.totolotek.pl 

Bukmacher bez depozytu

Jest to legalny bukmacher internetowy oferujący bonus bez depozytu który stosunkowo niedawno zaistniał w internecie choć w polskiej rzeczywistości działa już od ponad 20 lat. Działa w pełni legalnie bo posiada licencję Ministerstwa Finansów na organizowanie w internecie zakładów bukmacherskich.

Co oznacza że gra u niego jest w 100% legalna a co więcej dodatkową promocją jest że podwaja Twoją pierwszą wpłatę!

Do tego całkiem dobre opinie graczy o tym bukmacherze i ciekawa oferta kursowa czynią go bardzo konkurencyjnym. Także jeśli nie masz tam jeszcze konta to zachęcamy do rejestracji na www.totolotek.pl. Rejestracja jest prosta a bonus na zakłady bukmacherskie bez depozytu dostępny od ręki.

 

Promocja ograniczona czasowo, w każdej chwili może się skończyć. Ale dla poszukujących promocji bonusy bukmacherskie bez depozytu oferuje też ostatnio inny legalny bukmacher www.lvbet.pl

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Darmowa kasa – bonus za rejestrację

Bo tak to trzeba nazwać – taki bonus bez depozytu oferuje bukmacher internetowy www.lvbet.pl. Kwota jaką otrzymasz na start to 20 złotych i potrzebne jest tylko założenie konta u bukmachera i już możemy za darmo obracać 20 złotówkami na zakładach bukmacherskich.

Ta promocja bukmacherska bez depozytu szczególnie przydaje się nowym graczom którzy zawsze na początek mają dylemat którego bukmacher online wybrać (a odpowiedź jest prosta – konto do obstawiania meczy można mieć u każdego bukmachera i u każdego zgarnąć o ile ma – taki bonus powitalny bez depozytu).

Do tego LVBET przygotował jeszcze jedną promocję na start – jest to najwyższy bonus powitalny dla nowych graczy na rynku w Polsce – do 1500 złotych po wpłacie. Być może warunki nie są zbyt proste do spełnienia ale … jak ktoś traktuje zakłady bukmacherskie poważnie – to warto z niego skorzystać i otrzymać te dodatkowe pieniądze na obstawianie.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku i bez ryzyka na www.efortuna.pl
29 zł bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę na www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł na www.lvbet.pl

Co do zaś samego bukmachera LV BET

LVBET bonusNawet po zmianie przepisów nie ma zbyt wielu chętnych, by tam obstawiać – ale zapewne bonu od tego bukmachera za rejestrację zmieni ten stan rzeczy. Czytając jednak opinie o LVBET możemy zauważyć, że na próżno nam szukać typowo negatywnych komentarzy.

Tak, znajdziemy tam podatki, niezbyt szeroką ofertę. Ale przecież LVBET nie musi od razu stanowić naszego podstawowego miejsca do typowania zakładów bukmacherskich – są lepsze jak choćby www.fortuna.pl.

Gracze mają zupełnie neutralną opinię na jego temat. Niczym nas nie zachwyca zatem ten bukmacher, ale równocześnie nie wykonuje ruchów, które mogłyby nas do niego zrazić. Co ciekawe, w ogólnej ocenie znajduje się powyżej przeciętnej. Cóż, z pewnością gracze doceniają stabilność tego bukmachera. Zatem jeśli dziś zastanawiamy się czy warto rejestrować się w LVBET to opinie na jego temat niewiele nam pomogą.

Gracze w swoich komentarzach poruszają niemal wszystkie ważne kwestie. Ale tak naprawdę doskonale wiemy, że musimy stanowczo obniżyć swoje wymagania jeśli chodzi o legalnych bukmacherów. Nie ma sensu wypisywać negatywnych opinii na temat podatku, ponieważ doskonale wiemy, że występuje on u każdego legalnego bukmachera (no chyba że mamy do czynienia z promocją jak w na www.totolotek.pl gdzie możemy zawierać zakłady bukmacherskie bez podatku w każdy piątek).

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Jeśli nam się to nie podoba – po prostu tam nie grajmy i już (ale bonus bez depozytu u bukmachera warto wykorzystać).

Czy możemy spodziewać się zmian w niedalekim czasie u bukmachera LVBET?

Oficjalnych takich wiadomości nie znajdziemy. Z pewnością jednak zauważymy przerwy techniczne na stronie. Aby na forach bukmacherskich znalazło się więcej opinii na ich temat z pewnością muszą pojawić się choć niewielkie poprawki. Dziś gracze głównie skupiają się na ofercie i kursach. Warto, by LVBET poszło właśnie w tę stronę. Pewnym jest, że jeśli nic nie będzie działał to może być pewnym spadku w ogólnych sondażach. Konkurencja nie śpi, a nowi bukmacherzy wchodzą na rynek z wielkim impetem.

Podsumowując, opinie o LVBET graczy również potwierdzają o tym, że jest to średniej klasy bukmacher. Obecnie niestety nie oferuje nam nic ciekawego prócz bonusu na start bez depozytu i do 1500 złotych po pierwszej wpłacie, a to przecież dla graczy za mało.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku i bez ryzyka na www.efortuna.pl
29 zł bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę na www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł na www.lvbet.pl

 

Bonus bez depozytu od bukmachera Fortuna?

Oczywiście, i ten bukmacher internetowy oferuje taki bonus, a pod tym linkiem znajdziesz ofertę która jest domyślnie nie dostępna dla graczy.

Rejestracją jest prosta jak konstrukcja cepa 😉 Wystarczy kliknąć w podany link wyżej i podać swoje dane. A otrzymamy jak w przypadku Totolotka i LVBET – 20 złotych na zakłady bukmacherskie bez depozytu!

Co do zaś samego bukmachera to każdy początkujący gracz z pewnością spotkał się z wieloma odpowiedziami na pytanie „który bukmacher lepszy – internetowy czy stacjonarny”?. Jest to temat, który wałkowany jest od powstania zakładów bukmacherskich. Zarówno jedni i drudzy mają swoich sympatyków i przeciwników. Bezsprzecznie wygrywają jednak internetowe zakłady bukmacherskie. Po pierwsze dbamy o swoją anonimowość. Po drugie – mamy do nich dostęp 24/7. Punkty stacjonarne są otwarte w poszczególnych godzinach.

Na stronę internetową www.fortuna.pl możemy wejść o każdej porze i dodatkowo obstawiać zakłady na żywo. Jednak dla nowoczesnego gracza to jeszcze mało. Oczekuje się, że wraz z pojawieniem się strony internetowej będzie dostępna wersja na komórkę. Nie inaczej jest w przypadku  bukmachera o którym rozmawiamy, który działa w Polsce już od bardzo dawna.

Bonusy na start w Fortunie

To przede wszystkim wspomniany bonus bez depozytu 20zł (tutaj go odbierzesz) oraz dodatkowo do 400 złotych za pierwszą wpłątę … także jest naprawdę nieźle jeśli chodzi o promocje bukmacherskie na start.

Darmowy zakład + mecze na żywo, graj na www.efortuna.pl

Do tego mamy oczywiście inne promocje – jak choćby obstawianie bez podatku w niektóre dni i na niektóre wydarzenia (Happy Hours) oraz konkurs liga typerów czyli takie mini mistrzostwa w obstawianiu meczy online.

LV BET

20zł bez depozytu

  • Ekstra bonus za wpłatę
  • Aplikacja mobilna
  • Bezpieczny KUPON 5+
  • MULTIKOZAK
  • 20zł na sporty wirtualne

do 1500zł po wpłacie

Wypróbuj

FORBET

2000zł na start

  • Podwaja pierwszą wpłatę
  • Aplikacja mobilna
  • Ekstra kasa za wygrane
  • TYPOWY JANUSZ
  • Bonus na urodziny

do 2000zł za wpłatę

Wypróbuj

Tagi strony: