EURO2024

Włochy – Szwajcaria (EURO2020)

HINT: 1 KURS: 1,79
Włochy – Szwajcaria (EURO2020)

Typy na Włochy – Szwajcaria – zestawienie bukmacherów, kto faworytem? Faworytem według bukmacherów jest drużyna z Włoch i to nie bez powodu. W ostatnim czasie poczynili oni spory postęp i będą na pewno licząca się drużyną na Euro. Nie bez powodu są faworytami grupy A, bo o tej właśnie mowa. Kurs na ich zwycięstwo w grupie to 1.45. O tryumf powinni powalczyć właśnie wspomniani Włosi, Szwajcaria oraz Turcja. Niewątpliwie jest to dość ciężka grupa, biorąc pod uwagę rosnącą ostatnio formę Turcji. Z pewnością ten mecz będzie bardzo ważny dla układu sił w tej grupie i przegrany będzie w bardzo ciężkiej sytuacji na kolejne spotkania.

Włochy - Szwajcaria (EURO2020) 1

Jakie więc typy na mecz Włochy – Szwajcaria 

W ostatnim czasie zdecydowanie lepiej wiodło się Włochom, choćby na Euro 2016 to oni zaszli dalej, gdzie dotarli do ćwierćfinału. Jak zapewne pamiętamy reprezentacja Szwajcarii zmagania te zakończyła rundę wcześniej i to na zmaganiach z reprezentacją Polski.

Również w rankingu FIFA to Włosi plasują się wyżej, bo na dziesiątym miejscu, natomiast Szwajcaria na miejscu szesnastym.

Głównym typem na mecz Włochy – Szwajcaria będzie po prostu postawienie na zwycięstwo zespołu z Italii. Niewątpliwie to oni mają lepszą kadrę zarówno w obronie przez doświadczonych graczy jak choćby Chiellini czy Bonucci, przez pomoc – Marco Veratti czy tez atak, gdzie gwiazdą tego zespołu jest Ciro Immobile. Taka mieszanka gwiazd z czołowych europejskich klubów powinna spokojnie wystarczyć na reprezentację Szwajcarii, która nie może pochwalić się aż tak silnym składem. Ich reprezentacja jest z pewnością silna, jednak bez większych gwiazd, zbudowana na bardzo wyrównanym poziomie. To przekłada się na dobre wyniki sportowe, jednak w tym spotkaniu Italia musi pokazać swoją klasę i pokonać swoich rywali.

Również dobrym typem na ten mecz będzie postawienie zakładu na gola Włochów w pierwszej połowie. W końcu posiadają Immobile na ataku, więc mają kim straszyć i myślę, że już od pierwszych minut rzucą się do ataku, żeby pokazać kto jest mocniejszym zespołem.

Najnowsze zmiany w promocjach
aktualizacja: 3 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
200% za WPŁATĘ - etoto.pl + obstawiaj bez podatku!
1300 zł CASHBACK - superbet.pl + 234 zł za wpłatę

Porównaj promocje