EURO2024

Włochy – Anglia (FINAŁ EURO2020)

HINT: X KURS: 3.00
Włochy – Anglia (FINAŁ EURO2020)

Włochy – Anglia – Finał Mistrzostw Europy w piłce nożnej 2020. Niewątpliwie były to bardzo ciekawe mistrzostwa z rekordową ilością bramek, bramek samobójczych i jeszcze innych ciekawych rekordów EURO. Sam finał również wydaje się być klasykiem wśród finałów, choć zapewne każdy widział tu ekipę Francji, Portugalii czy nawet Niemiec jako jednego z finalistów.

Sam finał budzi wielkie emocje, ale tutaj chyba nie można spodziewać się zbyt wielu bramek. Włochy i Anglia, posiadają chyba najlepsze bloki defensywne i w dodatku że jest to finał, to żadna z ekip raczej nie rzuci się na przeciwnika, narażając się tym samym na szybkie kontry. Włosi pierwszą bramkę stracili w 1/8 finały, gdzie poprzednio ostatnią bramkę stracili w październiku 2020 roku, natomiast Anglicy w meczu z Danią stracili pierwszą bramkę od marca tego roku (mecz z Polską). Te statystyki mówią jedno, ale finał rządzi się swoimi prawami.

Włochy - Anglia (FINAŁ EURO2020) 1

W meczach półfinałowych kondycyjnie Anglicy wyglądali lepiej, ale będą mieli 1 dzień mniej na regeneracje. Z drugiej strony Anglicy grają u siebie i mają przewagę boiska, które znają dużo lepiej niż Włosi. Wiele przemawia za Anglikami i również bukmacherzy dają większe szanse właśnie Anglikom. Bez wątpienia będzie to trudny mecz i raczej z niską ilością bramek.

Typy na Włochy – Anglia (FINAŁ EURO2020)

Typy na mecz Włochy – Anglia będzie trudno wskazać i jak wspominałem, finał rządzi się swoimi prawami:
– w 90 minutach – mecz na remis (X)
– obie drużyny mocna defensywa – poniżej 2.5 lub nawet poniżej 1.5
zwycięzca EURO2020 – jak dla mnie lepiej gra zespół Włoch i dla mnie jest to – 1

Finał EURO 2020 – Włochy – Anglia odbędzie się 11 lipca o godzinie 21:00

Fuksiarz.pl/promocje
Nowy bukmacher! Ekskluzywna oferta przy rejestracji