Pozostałe

Valencia – Real Madryt

KURS: 2.25 Start 22.03 o 21:00
Valencia – Real Madryt

Królewskie popisy w walce z Nietoperzami – tak w skrócie można nazwać mecz Valencia kontra Real Madryt
Czyli czas na spotkanie rodem prosto z gorącej Hiszpanii, gdzie nadszedł czas na starcie pomiędzy Valencią, a Realem Madryt. Obydwie drużyny znają się bardzo dobrze, a ich pojedynki charakteryzuje świetna technika, piękne bramki i… czysta gra.

Nasze typy na Valencia vs Real

Zaczniemy przedstawienie typów na mecz Valencia – Real Madryt właśnie od tego ostatniego czynnika. Gdy spotkają się na boisku obie drużyny, to mimo wielu lekkich fauli, nie dochodzi praktycznie nigdy do jakichś poważniejszych zdarzeń. Wiele spotkań kończy się z jedną, czy dwiema żółtymi kartami w tych pojedynkach. I to będzie pierwszy nasz zakład na to zdarzenie.

Under 3.5 lub nawet można pokusić się o mniej niż 2.5 kartek w tym spotkaniu.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
Darmowy zakład - pzbuk.pl + 500 zł CASHBACK
Tydzień bez RYZYKA - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Nie obyło by się również bez obstawienia spotkania Valencia – Real z typem na jeden z tych zespołów. Chodzi oczywiście o „Królewskich”, którzy są bezlitośni dla graczy Valencii. W ostatnich pięciu spotkaniach, tylko raz udało się wyjść Valencii zwycięsko. Reszta meczów padła łupem graczy ze stolicy Hiszpanii. I właśnie tym byśmy kierowali się w kolejnym typie. Czyste zwycięstwo Realu powinno być formalnością.

Dla tych, co lubią bardziej zaryzykować polecamy typowanie drużyny z Madrytu z handicapem.

Mimo tego, że to Real Madryt wychodzi częściej z tarczą z tych pojedynków, to warto obstawić w meczu Valencii z Realem to, że obie drużyny strzelą bramkę. Btts-em kończyło się 8 z ostatnich 10 spotkań rozgrywanych pomiędzy tymi zespołami. Jak widzimy 80% daje nam szerokie pole do popisu w obstawieniu tego zdarzenia za odpowiednią sumę. Na pewno kursy na to zdarzenie są bliskie 1.5.-1.8, dlatego warto jest z niego skorzystać.

Ciekawie wygląda również typ na spotkanie Valencii z Realem patrząc od strony rzutów rożnych. Mecz toczy się zwykle w środku pola, z przeważającą rolą Królewskich, a co za tym idzie – liczba rzutów rożnych rzadko kiedy osiąga więcej niż 10. Właśnie dlatego warto jest pokusić się o typ na mniej niż 10 rożnych w spotkaniu. Dzięki temu możemy również zyskać niezły kurs na kuponie.

betfan-bonus-na-start