EURO2024

Szwecja – Ukraina (EURO2020)

HINT: X KURS: 3.2
Szwecja – Ukraina (EURO2020)

Szwecja – Ukraina zamyka rundę 1/8 finału Mistrzostw Europy. Po tym meczu będziemy znali wszystkie pary ćwierćfinałowe. Sam mecz zapowiada się ciekawie, gdyż obie drużyny wejdą w ten mecz z nastawieniem by szybko strzelić bramkę (tak jak Szwecja z Polską) i później kontrolować przebieg spotkania. Drużyna Szwecji była raczej pomijana jako ta która może daleko zajść w tym turnieju, jako że każdy wie że to już nie ta sama drużyna co prowadzona przez Zlatana i teraz nie pokaże za wiele, a tutaj pomimo iż mieli awans zapewniony to wyszli na boisko i wygrali z Polską 3-2, która tutaj miała liczyć się w turnieju.
Ukraina za to pomimo iż również nie posiada wiele znanych nazwisk to pokazała się z dobrej strony i pokazała że stać ją na agresywną grę.

Szwecja - Ukraina (EURO2020) 1

Typy na Szwecja – Ukraina

Bukmacherzy obstawiają tutaj zwycięstwo Szwecji, choć bardzo niepewnie. Tutaj Ukraina może pokusić się by ten mecz nie zakończył się w 90minut. Dlatego byłbym tutaj bardziej skłonny dać na remis, a jeśli wskazywać zwycięzcę to w dogrywce Szwecja zwycięży.

Mecz Szwecja – Ukraina odbędzie się 29 czerwca o godzinie 21:00

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 3000 zł za wpłatę