EURO2020

Szwecja – Polska (EURO2020)

HINT: X KURS: 3.35
Szwecja – Polska (EURO2020)

Mecz reprezentacji Polski ze Szwecją będzie ostatnim meczem fazy grupowej tych państw w grupie E. Typy bukmacherskie będą się zmieniać w zależności od tego jak obie reprezentację zagrają w pierwszych meczach grupowych. Jeżeli  obie reprezentację wygrają swoje mecze w swoich pierwszych spotkaniach grupowych, bukmacherskie typy będą bardzo wyrównane. Faworytem grupy wydaje się być reprezentacja Hiszpanii, dwukrotny mistrz Europy w latach 2008-2012, dla której typy bukmacherskie są jednymi z najniższych. Obecnie kadra La Furia Roja przeżywa kryzys, jednak wciąż potrafi zaprezentować wysoką jakość, zwłaszcza wtedy gdy w ramach Ligi Narodów pokonali reprezentację Niemiec 6:0.

Szwecja - Polska (EURO2020) 1

Typy na Szwecja – Polska

Szwedzi z kolei w swojej historii nie odnieśli większych sukcesów na Mistrzostwach Europy, jednak na ostatnim mundialu w Rosji doszli do ćwierćfinału i to bez Zlatana Ibrahimovicia w kadrze, są zatem nieprzewidywalnym zespołem.

Reprezentacja Polski pod wodzą Paulo Sousy zanotowała cztery punkty w trzech meczach kwalifikacji mundialu 2022 i pomimo wybitnej formy Roberta Lewandowskiego nie mogą być pewni sukcesu na tym turnieju.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 3 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł za rejestrację
FREEBET 20 zł - lvbet.pl + 3333 zł na start
FREEBET 200 zł - betcris.pl + 50 zł bez ryzyka

Porównaj promocje