Mundial

Polska – Arabia Saudyjska

Start 26.11. at 14:00
Polska – Arabia Saudyjska

Jeszce niespełna tydzień pozostał do rozpoczęcia największej imprezy piłkarskiej, a mianowicie Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Tegoroczne rozgrywki rozpoczną się 20 listopada w Katarze meczem, w którym zmierzy się reprezentacja gospodarczy z drużyną narodową Ekwadoru.

Nas kibiców reprezentacji piłkarskiej Polski jednak najbardziej interesuje wydarzenie, które będzie miało miejsce dwa dni później po rozpoczęciu mundialu, a mianowicie potyczka naszych futbolistów z zawodnikami meksykańskimi.

Typy dotyczące meczu Meksyk-Polska są oczywiście trzy. Czyli albo wygramy, zremisujemy lub przegramy. Serce kibica kadry Polski wierzy w to, iż ten pojedynek zakończy się dla polskich zawodników pomyślnie, czyli zdobyciem jakże potrzebnych na początek rozgrywek 3 punktów.

Ustawi to nasz team w doskonałej sytuacji do wyjścia z grupy C. Zwycięstwo w następnym spotkaniu z teoretycznie najsłabszą Arabią Saudyjską zapewni awans, bez względu na wynik ostatniego meczu z Argentyną, do dalszej fazy Mistrzostw Świata.

Tak więc typując wynik meczu Meksyk-Polska postawmy na zwycięstwo naszych piłkarzy.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i bonus za wpłatę