Pozostałe

Milan – Juventus

KURS: 2.13
Milan – Juventus

Milan i  Juventus to najbardziej utytułowane kluby w Serie A a tym razem możemy obstawiać i oglądać ich w bezpośrednim starciu.
Są spotkania, które wywołują ogromne emocje, zwykle ze względu na zaszłości pomiędzy klubami, na pochodzenie z danego miasta, czy chociażby oprawy kibicowskie. Wszystkie te czynniki mogą charakteryzować pojedynek prosto z Serie A pomiędzy Juventusem Turyn, a zespołem AC Milan.

Typ na Milan – Juventus

Pierwszym typem na mecz Juventus – Milan powinien dotyczyć czystego typu na jedną z drużyn. Mimo wielkich meczów w przeszłości i walki równego z równym, to w ostatnim czasie Juventus wygrał wszystkie 5, z 5 rozgrywanych spotkań.

betfan-bonus-na-start

Gracze Starej Damy znaleźli sposób na zawodników Milanu i zaczęli dominować w pojedynku tych drużyn. Nawet jeśli nie pokazują tego sytuacje boiskowe, i statystyki dość często świadczą, że przynajmniej powinien być remis, to i tak Juventus potrafi przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Jeśli jesteśmy już przy wynikach, to warto obstawić w meczu Juventusu z Milanem zwycięstwo Juve z handicapem. W ostatnich starciach Stara Dama wygrywa różnicą więcej niż jednej bramki, a to pozwala nam nieco mocniej zaryzykować i obstawić handicap. Dobrze wiemy, że w takich spotkaniach kursy na handicapy będą na pewno wysokie i można w łatwy sposób się wzbogacić.

W tym spotkaniu skupiliśmy się szczególnie na wynikach i zdobyczach bramkowych. Po prostu w tym starciu się to opłaca.

Kolejnym typem na Juventus – Milan będzie to, że bramkę strzeli tylko jedna drużyna, a więc nie będziemy mieli do czynienia z btts-em. Dzięki temu możemy także skusić się na postawienie kombinacji z typem – zwycięstwo Juventusu i to że tylko jedna drużyna strzeli bramkę. Wtedy kurs powinien być równie wysoki.

Najnowsze zmiany w promocjach
aktualizacja: 3 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
200% za WPŁATĘ - etoto.pl + obstawiaj bez podatku!
1300 zł CASHBACK - superbet.pl + 234 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Na koniec pokusiliśmy się na typy związane z żółtymi kartami. Warto obstawiać w meczu Juventusu z Milanem na wysoką ilość kartek w spotkaniu. Obydwie drużyny w takim pojedynku walczą do upadłego i nie odpuszczają, a to zwykle prowadzi do nadmiernej ostrości i w konsekwencji – żółtych kartek. Warto postawić nawet 4, czy 5 kartek w spotkaniu.