Ekstraklasa

Lech – Legia

HINT: GS +2 KURS: +1.6 Start 4.07 o 20:00
Lech – Legia

Od wielu lat gdy gra Lech Poznań z Legią Warszawa to wiemy że mamy do czynienia ze spotkaniem na szczycie w Ekstraklasie.

Jeśli pomyślimy o szlagierach w polskiej Ekstraklasie, to starszym kibicom przypominają się na pewno spotkania Widzewa Łódź z Górnikiem Zabrze. Współczesna polska piłka na najwyższym poziomie to jednak pojedynki zupełnie innych dwóch zespołów – a mianowicie – Lecha Poznań z Legią Warszawa. Zwykle pomiędzy tymi drużynami dochodzi do największych pojedynków – nie tylko na boisku, ale również na trybunach.

Typy na Lech – Legia

Jedni i drudzy prześcigają się w świetnych i pomysłowych oprawach tych spotkań. Właśnie dlatego mecze pomiędzy Lechem, a Legią cieszą się takim zainteresowaniem w naszym kraju. Gdy spojrzymy na możliwości wytypowania poszczególnych zdarzeń na to spotkanie, to możemy pokusić się o kilka ciekawych zakładów. Pierwszy typ na mecz Lech – Legia będzie dotyczył ilości bramek. Mało kiedy mamy do czynienia z gradem goli, a zwykle o końcowym rezultacie decyduje jedna bramka.

www.betfan.pl/bonusy-na-start
600 zł Cashback + 60 zł FREEBET + 1000 zł za wpłatę

 

Właśnie dlatego możemy postawić albo przedział bramek w spotkaniu 1-2, albo under 2.5. Oczywiście, gdy wybierzemy pierwszą z opcji możemy mieć kurs sięgający nawet 2.0-2.5, a przy takim kursie możemy pokusić się nawet o kupon SOLO z wyższą kwotą.

Przy takiej ilości bramek, jakie wpadają w tych spotkaniach, powinniśmy zwrócić uwagę na btts. I to będzie kolejny typ w spotkaniu Lecha z Legią. Skoro często jedna bramka decyduje o wyniku spotkania, to rzadko kiedy obie drużyny strzelają bramkę. Możliwe, że ogromnego kursu na to zdarzenie nie będzie, ale jest ono naprawdę jednym z pewniejszych, jeśli chodzi o typowanie Ekstraklasy.

Czym jeszcze powinniśmy kierować się w obstawianiu meczu Lech – Legia?

Warto jest pójść także w liczbę rzutów rożnych, których jest dość sporo. Ataków w spotkaniach między tymi drużynami jest wiele – można powiedzieć – zadają sobie cios za ciosem, jednak zwykle obrońcy wypełniają swoją rolę i udaremniają ataki, jednak przy tym ich rywale otrzymują stałe fragmenty gry w postaci rzutów rożnych. Gdy postawimy, że w meczu będzie więcej niż 9.5, a nawet 10.5 rzutów rożnych, to powinniśmy cieszyć się z poprawnego wytypowania tego zdarzenia.

Najnowsze zmiany w promocjach
aktualizacja: 3 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
200% za WPŁATĘ - etoto.pl + obstawiaj bez podatku!
1300 zł CASHBACK - superbet.pl + 234 zł za wpłatę

Porównaj promocje