Pozostałe

Inter – Fiorentina

KURS: 1.49 Start 3.05. o 15:00
Inter – Fiorentina

Mecz Inter – Fiorentina czy Inter – Fiorentina to zawsze wyrównany szlagier nie ważne czy w Seria A czy w lidze Europy a to lubimy najbardziej!

A więc … czas na włoską Serie A i jeden ze szlagierów. Naprzeciw siebie stają dwie mocne ekipy, a mianowicie starcie Fiorentiny z Interem.

Nasze typy na Inter – Fiorentina

Jeśli chodzi o typowanie meczu Fiorentina – Inter to w ciemno możemy brać zakład na btts. Gdy spojrzymy na statystyki obydwu zespołów w bezpośrednich starciach, to nie było spotkania, żeby obie drużyny nie strzeliły gola. Jest to jeden z tych meczów, w których możemy być pewni, że właśnie taki rezultat się pojawi na tablicy wyników. Wynika to oczywiście z faktu, że obydwa zespoły mają świetnych zawodników w ataku, co nawet przy najlepszych obrońcach jest gwarantem sukcesu.

www.efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Trzeba iść za ciosem i następnym ciekawym typem na spotkanie Fiorentiny z Interem jest na pewno postawienie na remis. Ostatnie trzy spotkania przyniosły właśnie takie rezultaty i naszym zdaniem – warto się tym kierować. Oczywiście można się obawiać zwykle wysokiego kursu na taki typ – w okolicach 3.0-4.0, ale jak najbardziej to polecamy. Warto czasem zagrać coś po wyższym kursie. Statystyki mocno do tego zachęcają!

Obstawianie meczu Fiorentina – Inter, to także grad goli w każdym spotkaniu. Rzadko zdarza się, żeby padł remis bezbrakowy, w każdym z ostatnich sześciu (!) spotkań mieliśmy do czynienia z rezultatem z minimum, 2. bramkami, co również było niskim wynikiem.

W ostatnim czasie padały takie rezultaty jak 2:2, czy 3:3. Właśnie dlatego proponujemy pójść również w same bramki – naprawdę warto.
Zawsze można również podejść do tego meczu od drugiej strony.

Skoro ostatnio padają często remisy, to może postawić w końcu na zwycięstwo którejś z drużyn? Jeśli tak, to polecamy wytypować w meczu Fiorentiny z Interem zwycięstwo jedną bramką, czyli chociażby typ – over 2.5 i wygrana danej ekipy, albo nawet wytypowanie konkretnego wyniku. Wtedy możemy wygrać naprawdę sporą sumę pieniędzy – ale do tego, poza świetną analizą trzeba liczyć na nieco szczęścia.

Inter - Fiorentina 1

W takim spotkaniu jest naprawdę wiele różnych kombinacji, żeby wygrać jeszcze więcej, ponieważ kursy na łączone typy są o wiele wyższe. Jeśli połączymy btts/x, czy over 3.5/x, to kurs zdarzenia może osiągnąć nawet 5.0-7.0. Właśnie dlatego warto jest skupiać się na takich spotkaniach. Wystarczy przejrzeć dogłębnie statystyki i możemy czerpać z tego naprawdę wiele korzyści.