Pozostałe

Derby Mediolanu: Milan – Inter

KURS: 2.02
Derby Mediolanu: Milan – Inter

Spotkanie dwóch gospodarzy tak można określić gdy gra AC Milan z Interem
Czas na derby Mediolanu i nasze typy na to spotkanie. Spotkanie, w którym biorą dwie świetne drużyny, nie dość, że z jednego miasta, ale na dodatek z jednego stadionu. Jest to jeden z nielicznych przykładów, gdzie obydwie drużyny grające na tak wysokim poziomie, na co dzień rozgrywają pojedynki na tym samym stadionie. Dlatego musiał powstać specjalny terminarz – tak, aby spotkania „u siebie” nie kolidowały obydwu zespołom.

W tym spotkaniu jedni i drudzy grają tak naprawdę na własnym stadionie. Czas na typy dotyczące spotkania Milanu z Interem.

Milan – Inter – nasze typy

Na pierwszy ogień – typując spotkanie Milanu z Interem musimy wziąć pod uwagę fakt, że obydwie drużyny charakteryzują się świetną obroną. Tracą bardzo mało bramek, a gdy przypomnimy takie nazwiska z przeszłości jak Nesta, Maldini, czy Zanetti, Samuel i Lucio, to na pewno robią one ogromne wrażenie. Oczywiście jest to kontynuowane – drużyny te budowane są właśnie wokół obrońców. I tutaj przyszedł czas na typy spotkania Milan – Inter.

Najnowsze zmiany w promocjach
aktualizacja: 3 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
3000 zł za WPŁATĘ - LVBET.PL + 20 zł za rejestrację!
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

W tych spotkaniach zwykle oglądamy bardzo mało bramek. Zwycięstwa 1:0 lub 2:0 dla jednych lub drugich, czy bezbramkowe remisy. Tym charakteryzują się zwykle derby Mediolanu.

Poza tym warto obstawić w meczu Milanu z Interem ilość kartek w tym spotkaniu. Każdy kibic serie A wie, że właśnie te spotkania są najbardziej zacięte i agresywne. Większość z ostatnich spotkań kończyło się minimum czterema kartkami – sięgając nawet sześciu, lub siedmiu żółtych kartek w danym meczu. Tak więc over 5.5 żółtych w spotkaniu powinien wejść, a co za tym idzie, kurs, który na pewno będzie wysoki może dać nam wysoki zarobek.

Następnym i zarazem ostatnim wskazanym przez nas typem na mecz Milanu z Interem jest wskazanie zwycięzcy. W ostatnim czasie Inter nie miał sobie równych i – mimo skromnego zwycięstwa – potrafił przechylić szalę na swoją stronę.

Właśnie dlatego poszlibyśmy również w ten typ. Szczególnie, że spotkania pomiędzy tymi zespołami są zawsze rozgrywane przez gospodarzy, to boisko nie będzie miało wpływu na wynik. Jedni i drudzy zatem nie posiadają przewagi własnego boiska – i ten atut wykorzystuje właśnie Inter Mediolan.

www.betfan.pl/bonusy-na-start
600 zł Cashback + 60 zł FREEBET + 1000 zł za wpłatę