EURO2024

Chorwacja – Hiszpania (EURO2020)

HINT: X KURS: 3.7
Chorwacja – Hiszpania (EURO2020)

Chorwacja – Hiszpania – mecz, który niewątpliwie budzi wiele emocji, jako że większość z Polaków kibicuje właśnie drużynie z Bałkan, choć i też znajdą się fani ligi Hiszpańskiej. Co prawda Chorwacja nie zachwyciła w fazie grupowej, ale to samo można powiedzieć o drużynie hiszpańskiej, która co prawda została rozdrażniona remisem z Polską i z mocnym akcentem rozgromiła Słowację. Chorwacja, która posiada znane na całą Europę nazwiska jak Modric czy Rakitic to należy pamiętać, że Luka pomimo wysokiego poziomu ma już swoje lata (35lat) i prawdopodobnie są to jego ostatnie mecze w Mistrzostwach Europy.

Hiszpania gra solidnie i jak na graczy takiego kalibru to według mnie nie pokazała jeszcze wszystkiego i często brakowało im szczęścia albo mieli nie uznane bramki po błędach sędziowskich, co w czasach VAR nie powinno mieć miejsca. Myślę, że Hiszpania zagra od pierwszej minuty bardzo wysoko i otworzy wynik i będzie dalej kontrolować grę, raz po raz kontrując Chorwatów.

Chorwacja - Hiszpania (EURO2020) 1

Typy na Chorwacja – Hiszpania

Typ na Chorwacja – Hiszpania jest bardzo trudny i nie wiem czy tutaj nie trzeba postawić na remis, gdyż przewaga 1 bramki w końcówce może się wyrównać. To już runda finałowa, więc nikt nie odłoży nogi i będzie dużo agresywnej gry, szczególnie ze strony Chorwatów. Także mój tym na ten mecz to X.

Mecz Chorwacja – Hiszpania odbędzie się 28 czerwca o godzinie 18:00

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty