Pozostałe

Bayern Monachium – Borussia Dortmund

HINT: +1.5 KURS: 1.73 Start 4.04. o 18:30
Bayern Monachium – Borussia Dortmund

Najważniejsze starcie w Bundeslidze

Dla każdego kibica piłkarskiego w naszym kraju jest to elektryzujące spotkanie. Po wielu latach z trio w Borussii i kolejnych z Robertem Lewandowskim w składzie drużyny z Monachium każdy kibic w Polsce wyczekuje z ogromną niecierpliwością. Oczywiście, jest to spotkanie, którym żyją całe Niemcy, prasa spekuluje, kto tym razem zwycięży, w jakim składzie wyjdzie dana drużyna.

Spotkania Bayernu Monachium z Borussią Dortmund, to szlagier nad szlagiery. Również dla typerów, którzy zwykle na takie mecze ostrzą sobie zęby. Dlatego, co warto typować w meczu Bayern – Borussia?

Odbierz bonus na Totolotek.pl
Szybkie i pewne 500 zł na początek

 

Wysokie wyniki to norma

Każde spotkanie pomiędzy tymi zespołami kończyło się zawsze bardzo wysokimi wynikami – 4:0, 6:0, 3:0 , 2:3. To tylko wybrane wyniki z ostatnich kilku spotkań. Jak widzimy, pierwszy typ na Bayern – Borussia jest gotowy. Wystarczy obstawić over 3.5 bramki. Kurs będzie na pewno wysoki, a zdarzenie jak najbardziej prawdopodobne!

Mało rzutów rożnych

Kolejną propozycją w typowaniu spotkania Bayern – Borussia jest mała liczba rzutów rożnych. Oczywiście wszystko zależy od tego, jak potoczy się pojedynek, ale mimo to walka zwykle rozgrywa się w okolicach 40. metra, co daje niskie prawdopodobieństwo wielu rzutów rożnych.

Borussia w ostatnich meczach z Bayernem nie przekroczyła 5 rożnych. To daje pole do manewru i obstawienie jakiegokolwiek undera właśnie z Borussią w roli głównej. Ewentualnie można typować, że będzie chociażby under 9.5 w całym spotkaniu. Jak najbardziej może się to zdarzyć.

Trudność w obstawianiu jednotorowym

Obstawianie Bundesligi do łatwych nie należy. Tutaj tak naprawdę każdy może wygrać z każdym. Często jest bowiem tak, że czerwona latarnia ligi może wygrać z walczącym o awans do Ligi Mistrzów. Gdy więc weźmiemy pod uwagę mecz na szczycie Bayernu z Borussią, to o wynik nigdy nie możemy być pewni. W ostatnim czasie zespoły te wygrywają ze sobą na przemian, bez żadnej reguły, czy punktu zaczepienia.

Bayern Monachium - Borussia Dortmund 1

Warto jest o tym pamiętać, aby nie skupiać się na nazwach drużyn, czy sympatiach, a na liczbach i statystykach, bo to w nich jest prawdziwa siła.