Pozostałe

Athletic Bilbao – Real Madryt

KURS: 2.03 Start 3.05. o 20:30
Athletic Bilbao – Real Madryt

Athletic Bilbao kontra Real Madryt to wyrównane spotkanie giganta ze średniakiem…
Na pierwszy rzut oka spotkanie w La Liga pomiędzy Realem Madryt, a Atleticiem Bilbao wskazywałby, że Baskowie powinni być tylko cieniem naszpikowanej gwiazdami drużyny Realu. Jednak tutaj pojawia się piękno piłki nożnej i jej nieprzewidywalność.

Typy na Athletic Bilbao – Real Madryt

Przechodząc do pierwszego typu na spotkanie Realu z Atleticiem, to warto zacząć od wytypowania remisu. Kursy będą na pewno wysokie, w okolicach 3.0-4.0, ale jest to jak najbardziej prawdopodobne. W ostatnich pięciu spotkaniach padły aż cztery(!) remisy.

Ewidentnie gracze Królewskich nie mają pomysłu na defensywę drużyny Basków. Naszym zdaniem jest to jeden z lepszych typów na to spotkanie – z możliwością wysokiego profitu.

Najnowsze zmiany w promocjach
aktualizacja: 3 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
200% za WPŁATĘ - etoto.pl + obstawiaj bez podatku!
1300 zł CASHBACK - superbet.pl + 234 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Kontynuując temat remisów, to kolejnym typem na Real- Bilbao będzie na pewno mała liczba bramek w spotkaniu. Tutaj możemy pokusić się na dwie możliwości. Albo to, że będzie brak btts-u, lub z drugiej strony, że wpadnie bardzo mało bramek. Nawet poniżej 1.5 bramki jest bardzo możliwe. A kursy na takie zdarzenie będą równie wysokie, jak na remis w tym spotkaniu.

Czas na kolejny typ i tym razem będzie tego sporo. Warto obstawić w spotkaniu Realu z Bilbao na over jeśli chodzi o kartki. Mecze pomiędzy tymi zespołami odbywają się raczej w ostrzejszej atmosferze. Pojawia się prawdziwy, hiszpański temperament i brak odpuszczania w każdej akcji.

Spotkania te są bardzo dynamiczne i pełne zwrotów, a to tylko potęguje faule. W ostatnich kilku spotkaniach było średnio po 5 i więcej żółtych kartek.
Ostatnim typem, który postanowiliśmy zawrzeć w tym opisie jest obstawianie w spotkaniu Realu z Bilbao małej liczby rzutów różnych. Mimo tego, że Królewscy zwykle prowadzą grę i stwarzają sobie wiele okazji bramkowych, to nie przekłada się to na liczbę różnych. Oscylują one w granicach 8-10 na mecz, co nie jest wysoka liczbą.

Warto jest więc czekać na spotkanie pomiędzy Realem Madryt, a Atleticiem Bilbao. Mimo różnicy klas, to zespół składających się praktycznie z samych Basków potrafi postawić się drużynie Królewskim.

Athletic Bilbao - Real Madryt 1