Jak i co zacząć typować żeby wygrywać ?

Startujemy z typowaniem wyników meczy

czyli na co zwracać uwagę i od czego rozpocząć grą na zakładach …

Osoby pragnące odczuć emocje i adrenalinę, ale bez fizycznego zaangażowania często decydują się na odrobinę hazardu i obstawiają wyniki różnych zdarzeń.
Jednakże podejmując taki krok,, a nie mając przysłowiowego zielonego pojęcia na temat, stają przed dylematem: zakłady bukmacherskie jak zacząć grać? W jaki sposób w ogóle potraktować naszą zabawę?
Jak coś jednorazowego i zrobić „złoty strzał” jak w Toto Lotku czy może zacząć na poważnie się tym interesować?

Pierwszą rzeczą jaką należy zdecydować jest wybór bukmachera. Tu możemy skorzystać z naszego porównania bukmacherów oraz ich promocji – to ważne gdy zaczynamy bo warto zacząć grać nie za swoje pieniądze a za pieniądze od bukmachera – który zawsze oferuje jakiś bonus dla nowo rejestrujących się graczy…

A więc … Musimy zastanowić się czy będziemy korzystać z usług tradycyjnego punktu czy też wolimy zakłady przez internet.

Promocja na MŚ 2018! zobacz jak dostać 1000zł na typy od Totolotka

Ten ostatni ma te przewagę, że otwarty jest 24 godziny na dobę ale zanim zwiążemy z nim swoje nadzieje powinniśmy sprawdzić jego wiarygodność i całą ofertę wydarzeń i dyscyplin (może się zdarzyć że chcemy obstawiać coś czego dany bukmacher nie ma w ofercie kursów).
W tym momencie pojawia się kolejne istotne pytanie.
Zakłady bukmacherskie jak najlepiej obstawiać? Jak grać żeby wygrać.

 

Złota zasadą okazuje się tutaj obstawianie zdarzeń w dziedzinie na której się znamy, takiej która cały czas śledzimy i sprawdzamy aktualne jej trendy.
Na przykład skupienie się na obstawianiu jednej ligi piłki nożnej i nieustanne śledzenie jej statystyk pozwala na częstsze wygrywanie i uzyskiwanie satysfakcjonujących wyników finansowych.
Taka taktyka jest o wiele bardziej efektywna niż chaotyczne stawianie „na co się tylko da”.

Wspomnieć należy również o ciekawej formie obstawiania wyników meczy jaką są zakłady bukmacherskie live. Dotyczą one wyłącznie wybranych dziedzin sportu i oferowane są tylko przez bukmacherów internetowych ze względu na niezbędne do ich zawierania nowoczesne technologie i środki przekazu. A polegają na typowaniu wyniku meczu w trakcie jego trwania – co daje nie tylko możliwość zarobku w trakcie emocjonowania się meczem ale i szybkie reagowanie na sytuację którą widzimy na boisku.

Tagi strony: