Najlepszy bukmacher 2018 roku – którego wybrać?

Chcąc obstawiać mecze sportowe najlepiej zarejestrować się u jednego z wielu legalnych bukmacherów internetowych.

Nie zapominajmy przy tym, że nadal możemy zawierać zakłady bukmacherskie u bukmacherów naziemnych. W Polsce nie jest ich dużo, ale ważne jest to, że są to bukmacherzy ze stażem.

Jednym z najstarszych jest Totolotek (rok założenia 1992). Kolejni to Fortuna, STS i LVBet. Placówek nie jest dużo, ale w każdym większym mieście z pewnością znajdziemy choć jednego z nich. Jeśli chodzi o bukmacherów internetowych to tutaj oferta jest już o wiele bardziej bogatsza.

 

Który bukmacher będzie jednak najlepszy dla Polaków 2018 roku?

Jeśli chodzi o początkujący to najważniejsze jest to, aby ów bukmacher posiadał stronę w języku polskim i kursy na interesujące nas dyscypliny sportowe + do tego dobry bonus na początek za rejestrację.

Zakłady bukmacherskie to wiele nowych pojęć, dlatego każdy chce mieć chociażby tą kwestię ułatwioną – jeśli chodzi o wybór najlepszego bukmachera internetowego. Z pewnością jednym z najpopularniejszych i najlepszych na polskim rynku jest Fortuna.

To bukmacher działający w wielu państwach w Europie (choć pod różnymi markami). Ma bardzo bogatą ofertę i to jest jego wielką zaletą. Mowa tu chociażby o alternatywnych sumach punktów/goli, czy handicap.

Poza nim jest jeszcze kilka ciekawych ofert jak chociażby Totolotek, który jest jednym z największych bukmacherów w Polsce i bardzo dobrze wypada gdy zaczynamy przeglądać czy to jedno czy drugie porównanie bukmacherów.

Bukmacher Promocja Informacje Kod bonusu
1 Sprawdź na stronie bukmachera Opis Pokaż
2 Sprawdź na stronie bukmachera Opis Pokaż
3 Sprawdź na stronie bukmachera Opis Pokaż
4 Sprawdź na stronie bukmachera Opis Pokaż
5 Sprawdź na stronie bukmachera Opis Pokaż
6 Sprawdź na stronie bukmachera Opis Pokaż
7 Sprawdź na stronie bukmachera Opis Pokaż

Należy również wspomnieć o LVBet i forBET no i pewnie wielu innych. Możemy również wybrać inne strony bukmacherskie z polskim językiem ale działające nielegalnie. Tutaj króluje Pinnacle Sports. Ma on naprawdę bardzo dobrą opinię wśród wielu graczy i jest oceniany jako najlepszy bukmacher internetowy na świecie.

Swoją dobrą opinię bazuje głównie na bardzo dobrych kursach. Dlatego jeśli już zdobędziemy doświadczenie, będziemy grać na większe stawki to warto wybrać właśnie tego bukmachera (mimo że bonus nie powala).

TOP 3 promocji bukmacherskich: Załóż konto w Fortunie, 115 zł na darmowy zakład + 400 zł za wpłatę - www.fortuna.pl
Załóż konto w LVBET, odbierz bez depozytu 20 zł + 1000 zł - więcej na www.lvbet.pl
Załóż konto w Totolotku, odbierz darmowe 20 zł + 500 zł - więcej na www.totolotek.pl

Warty uwagi jest na pewno nowy polski bukmacher forBET szczególnie dla początkujących – dość ciekawa oferta i prosta przejrzysta strona. Ów bukmacher internetowy również jest chwalony na polskich forach bukmacherskich.

Co ciekawe są również i tacy bukmacherzy online, którzy nie przyjmują rejestracji Polaków. Mimo to warto zauważyć, że mamy dużo do wyboru pod tytułem u kogo obstawiać mecze online do wyboru zarówno dla graczy początkujących jak i tych bardziej doświadczonych.

Tagi strony:

1 opinia do “Najlepszy bukmacher 2018 roku – którego wybrać?”

Zostaw komentarz

*