Czas na typowanie Mistrzostw świata w piłce nożnej

Typujemy Mistrzostwa 2018

eliminacje do MŚ a wcześniej EURO 2016 pokazały że każdy może teraz awansować…

Polska piłka nożna ostatnio ma się coraz lepiej. Widać to nie tylko po wynikach ale i po atmosferze jaka się wytworzyła ostatnio wokół kadry Nawałki.
Do pełni szczęścia zabrakło tylko awansu na ME we Francji do półfinału. Ale i tak możemy mówić o sukcesie.

Tymczasem zakończyły się eliminacje do kolejnej dużej imprezy piłkarskiej – do MŚ 2018 w piłce nożnej w Rosji (losowano nas z 3 koszyka – na co wpłynęła dobra postawa naszej drużyny w eliminacjach do Euro 2016).

I jak wiadomo Polacy awansowali na Mundial w Rosji z pierwszego miejsca! Jakiś czas temu odbyło się losowanie grup MŚ  Rosji i Polska drużyna trafiła na: Senegal, Japonię i Kolumbię.

Co prawda wszyscy zgodnie mówią że to dosyć łatwa grupa ale … My tych drużyn nie znamy! Warto więc wstrzymać się z typowaniem meczów Polaków do czasu wiosennych spotkań towarzyskich z drużynami o podobnej charakterystyce do tych wylosowanych.

Nowy bukmacher bez depozytu! Tutaj rozdajemy po 20zł za rejestrację

Patrząc na drużyny z którymi zagramy trudno nie zgodzić się z ekspertami którzy twierdzą że mamy łatwą grupę. Jednak mi się wydaje że takie grupy łatwe są najtrudniejsze bo każda drużyna będzie walczyć na całego bo taka sama myśl im przyświeca zapewne po losowaniu.

Na początek prezentujemy typowanie bukmacherskie na najbliższe mecze w poszczególnych grupach mistrzostw świata 2018. Sprawdź czy Polska wygra tą grupę jak przewidują eksperci – czas pokaże.

 

Typy i terminarz MŚ w piłce nożnej 2018 w polskiej grupie H:

19 czerwca, 17:00 – Polska – Senegal (Moskwa, Otkrytije Ariena) – obstawiamy: 1
24 czerwca, 20:00 – Polska – Kolumbia (Kazań, Kazań Ariena) – obstawiamy: X
28 czerwca, 16:00 – Polska – Japonia (Wołgograd, Wołgograd Ariena) – obstawiamy: 1

Coś za darmo! 20zł za samą rejestrację (odbierz bonus bez depozytu)

Wszystkie grupy Mistrzostw Świata w piłce nożnej…

Grupa A: Rosja, Arabia Saudyjska, Egipt, Urugwaj

Grupa B: Portugalia, Hiszpania, Maroko, Iran

Grupa C: Francja, Australia, Peru, Dania

Grupa D: Argentyna, Islandia, Chorwacja, Nigeria

Grupa E: Brazylia, Szwajcaria, Kostaryka, Serbia

Grupa F: Niemcy, Meksyk, Szwecja, Korea Południowa

Grupa G: Belgia, Panama, Tunezja, Anglia

Grupa H: Polska, Senegal, Kolumbia, Japonia

 

Typowanie MŚ 2018 w Rosji:

Grupa A
Kolejka 1
Rosja – Arabia Saudyjska, 14 czerwca, 17:00 – obstawiamy: 1
A1-A2 / Moskwa, Bolszaja sportiwnaja ariena Olimpijskogo Kompleksa Łużniki
Egipt – Urugwaj, 15 czerwca, 14:00 – obstawiamy: 2
A3-A4 / Jekaterynburg, Jekatierinburg Ariena

Kolejka 2
Rosja – Egipt, 19 czerwca, 20:00
A1-A3 / Sankt Petersburg, Stadion Sankt-Pietierburg
Urugwaj – Arabia Saudyjska 20 czerwca, 17:00
A4-A2 / Rostów nad Donem, Rostow Ariena

Kolejka 3
Urugwaj – Rosja 25 czerwca, 16:00
A4-A1 / Samara, Kosmos Ariena
Arabia Saudyjska – Egipt 25 czerwca, 16:00
A2-A3 / Wołgograd, Wołgograd Ariena

 

Grupa B
Kolejka 1
Maroko – Iran 15 czerwca, 17:00 – obstawiamy: 1
B3-B4 / Sankt Petersburg, Stadion Sankt-Pietierburg
Portugalia – Hiszpania 15 czerwca, 20:00 – obstawiamy: X
B1-B2 / Soczi, Olimpijskij stadion Fiszt

Kolejka 2
Portugalia – Maroko 20 czerwca, 14:00
B1-B3 / Moskwa, Bolszaja sportiwnaja ariena Olimpijskogo Kompleksa Łużniki
Iran – Hiszpania 20 czerwca, 20:00
B4-B2 / Kazań, Kazań Ariena

Kolejka 3
Iran – Portugalia 25 czerwca, 20:00
B4-B1 / Sarańsk, Mordowija Ariena
Hiszpania – Maroko 25 czerwca, 20:00
B2-B3 / Kaliningrad, Stadion Kaliningrad

W FORTUNIE BONUS CASHBACK 115zł + 400zł za wpłatę!

Grupa C
Kolejka 1
Francja – Australia 16 czerwca, 12:00 – obstawiamy: 1
C1-C2 / Kazań, Kazań Ariena
Peru – Dania 16 czerwca, 18:00 – obstawiamy: X
C3-C4 / Sarańsk, Mordowija Ariena

Kolejka 2
Dania – Australia 21 czerwca, 14:00
C4-C2 / Samara, Kosmos Ariena
Francja – Peru 21 czerwca, 17:00
C1-C3 / Jekaterynburg, Jekatierinburg Ariena

Kolejka 3
Dania – Francja 26 czerwca, 16:00
C4-C1 / Moskwa, Bolszaja sportiwnaja ariena Olimpijskogo Kompleksa Łużniki
Australia – Peru 26 czerwca, 16:00
C2-C3 / Soczi, Olimpijskij stadion Fiszt

 

Grupa D
Kolejka 1
Argentyna – Islandia 16 czerwca, 15:00 – obstawiamy: 1
D1-D2 / Moskwa, Otkrytije Ariena
Chorwacja – Nigeria 16 czerwca, 21:00 – obstawiamy: 1
D3-D4 / Kaliningrad, Stadion Kaliningrad

Kolejka 2
Argentyna – Chorwacja 21 czerwca, 20:00
D1-D3 / Niżni Nowogród, Stadion Niżnij Nowgorod
Nigeria – Islandia 22 czerwca, 17:00
D4-D2 / Wołgograd, Wołgograd Ariena

Kolejka 3
Nigeria – Argentyna 26 czerwca, 20:00
D4-D1 / Sankt Petersburg, Stadion Sankt-Pietierburg
Islandia – Chorwacja 26 czerwca, 20:00
D2-D3 / Rostów nad Donem, Rostow Ariena

Nowy bukmacher bez depozytu! Tutaj rozdajemy po 20zł za rejestrację

Grupa E
Kolejka 1
Kostaryka – Serbia 17 czerwca, 14:00 – obstawiamy: 1
E3-E4 / Samara, Kosmos Ariena
Brazylia – Szwajcaria 17 czerwca, 20:00 – obstawiamy: X
E1-E2 / Rostów nad Donem, Rostow Ariena

Kolejka 2
Brazylia – Kostaryka 22 czerwca, 14:00
E1-E3 / Sankt Petersburg, Stadion Sankt-Pietierburg
Serbia – Szwajcaria 22 czerwca, 20:00
E4-E2 / Kaliningrad, Stadion Kaliningrad

Kolejka 3
Serbia – Brazylia 27 czerwca, 20:00
E4-E1 / Moskwa, Otkrytije Ariena
Szwajcaria – Kostaryka 27 czerwca, 20:00
E2-E3 / Niżni Nowogród, Stadion Niżnij Nowgorod

 

Grupa F
Kolejka 1
Niemcy – Meksyk 17 czerwca, 17:00 – obstawiamy: 1
F1-F2 / Moskwa, Bolszaja sportiwnaja ariena Olimpijskogo Kompleksa Łużniki
Szwecja – Korea Południowa 18 czerwca, 14:00 – obstawiamy: 1
F3-F4 / Niżni Nowogród, Stadion Niżnij Nowgorod

Kolejka 2
Korea Południowa – Meksyk 23 czerwca, 17:00
F4-F2 / Rostów nad Donem, Rostow Ariena
Niemcy – Szwecja 23 czerwca, 20:00
F1-F3 / Soczi, Olimpijskij stadion Fiszt

Kolejka 3
Korea Południowa – Niemcy 27 czerwca, 16:00
F4-F1 / Kazań, Kazań Ariena
Meksyk – Szwecja 27 czerwca, 16:00
F2-F3 / Jekaterynburg, Jekatierinburg Ariena

Coś za darmo! 20zł za samą rejestrację (odbierz bonus bez depozytu)

Grupa G
Kolejka 1
Belgia – Panama 18 czerwca, 17:00 – obstawiamy: 1
G1-G2 / Soczi, Olimpijskij stadion Fiszt
Tunezja – Anglia 18 czerwca, 20:00 – obstawiamy: 2
G3-G4 / Wołgograd, Wołgograd Ariena

Kolejka 2
Belgia – Tunezja 23 czerwca, 14:00
G1-G3 / Moskwa, Otkrytije Ariena
Anglia – Panama 24 czerwca, 14:00
G4-G2 / Niżni Nowogród, Stadion Niżnij Nowgorod

Kolejka 3
Anglia – Belgia 28 czerwca, 20:00
G4-G1 / Kaliningrad, Stadion Kaliningrad
Panama – Tunezja 28 czerwca, 20:00
G2-G3 / Sarańsk, Mordowija Ariena

 

Grupa H
Kolejka 1
Kolumbia – Japonia 19 czerwca, 14:00 – obstawiamy: 1
H3-H4 / Sarańsk, Mordowija Ariena
Polska – Senegal 19 czerwca, 17:00 – obstawiamy: 1
H1-H2 / Moskwa, Otkrytije Ariena

Kolejka 2
Japonia – Senegal 24 czerwca, 17:00 – obstawiamy: X
H4-H2 / Jekaterynburg, Jekatierinburg Ariena
Polska – Kolumbia 24 czerwca, 20:00 – obstawiamy: X
H1-H3 / Kazań, Kazań Ariena

Kolejka 3
Japonia – Polska 28 czerwca, 16:00 – obstawiamy: 2
H4-H1 / Wołgograd, Wołgograd Ariena
Senegal – Kolumbia 28 czerwca, 16:00 – obstawiamy: 2
H2-H3 / Samara, Kosmos Ariena

TOP 3 promocji bukmacherskich: Załóż konto w Fortunie, 115 zł na darmowy zakład + 400 zł za wpłatę - www.fortuna.pl
Załóż konto w LVBET, odbierz bez depozytu 20 zł + 1000 zł - więcej na www.lvbet.pl
Załóż konto w Totolotku, odbierz darmowe 20 zł + 500 zł - więcej na www.totolotek.pl

1/8 finału
30 czerwca, 16:00
(50) 1C-2D / Kazań, Kazań Ariena
30 czerwca, 20:00
(49) 1A-2B / Soczi, Olimpijskij stadion Fiszt
1 lipca, 16:00
(51) 1B-2A / Moskwa, Bolszaja sportiwnaja ariena Olimpijskogo Kompleksa Łużniki
1 lipca, 20:00
(52) 1D-2C / Niżni Nowogród, Stadion Niżnij Nowgorod
2 lipca, 16:00
(53) 1E-2F / Samara, Kosmos Ariena
2 lipca, 20:00
(54) 1G-2H / Rostów nad Donem, Rostow Ariena
3 lipca, 16:00
(55) 1F-2E / Sankt Petersburg, Stadion Sankt-Pietierburg
3 lipca, 20:00
(56) 1H-2G / Moskwa, Otkrytije Ariena

 

1/4 finału
6 lipca, 16:00
(57) 49-50 / Niżni Nowogród, Stadion Niżnij Nowgorod
6 lipca, 20:00
(58) 53-54 / Kazań, Kazań Ariena
7 lipca, 16:00
(60) 55-56 / Samara, Kosmos Ariena
7 lipca, 20:00
(59) 51-52 / Soczi, Olimpijskij stadion Fiszt

 

1/2 finału
10 lipca, 20:00
57-58 / Sankt Petersburg, Stadion Sankt-Pietierburg
11 lipca, 20:00
59-60 / Moskwa, Bolszaja sportiwnaja ariena Olimpijskogo Kompleksa Łużniki

 

Mecz o 3 miejsce
14 lipca, 16:00
Sankt Petersburg, Stadion Sankt-Pietierburg

Finał Mundialu 2018
15 lipca, 17:00
Moskwa, Bolszaja sportiwnaja ariena Olimpijskogo Kompleksa Łużniki

Tagi strony:

Zostaw komentarz

*