Liga Narodów UEFA – informacje, typy, terminarz

Jeżeli uwielbiasz typować pojedynki piłkarskie przez www u bukmacherów online to powinieneś się szykować na nowe mecze piłkarskie obstawiania na legalnie funkcjonujących zakładach bukmacherskich!

Bowiem startuje niedługo futbolowa Liga Narodów UEFA. Podzielona na grupy, w jakich rywalizować będą drużyny narodowe.

Nasza polska załoga ma wielkie szanse na grę w najlepszej dywizji, a to wskutek kapitalnym popisom na ogólnoeuropejskich stadionach.

Najlepsze kursy na Ekstraklasę, LM i LE znajdziesz na www.fortuna.pl

Liga narodów – co to jest

O podziale ekip pomiędzy cztery dywizje będzie przesądzał spis UEFA kadr (z 15 listopada 2017), jakiego bieżące notowanie idzie prześledzić na oficjalnej stronie www UEFA.

Zespoły zostaną podzielone na cztery dywizje – A (12 ekip), B (12 ekip), C (15 ekip) oraz D (16 ekip) w kolejności …

W każdej z dywizji mecze będą toczyć się w 4 grupach (trzy lub czterodrużynowych), a zwycięzcy grup w dywizji A awansują do Final Four, jakiego zwycięzca zostanie wygrywającym Ligę Narodów.

Zdobywcy grup w dywizjach B, C oraz D przejdą do lepszej dywizji, a najsłabsze drużyny grup w dywizjach A, B oraz C wypadną do słabszej dywizji. 4 drużyny (po 1 z każdej dywizji) mają zapewniony akces w finałów piłkarskich ME 2020 – dodatkowe mecze będą miały miejsce w marcu 2020 r. (po cztery drużyny z każdej dywizji).

Darmowe zakłady bukmacherskie! Zarejestruj się na www.lvbet.pl

Pojedynki w grupach Ligi Narodów rozgrywane będą w 2 połowie 2018 r. (po dwa mecze we wrześniu, październiku oraz listopadzie), a Final Four (półfinały oraz finał) – w czerwcu 2019 r. Klasyfikacja drużyn na finał Ligi Narodów będzie ostateczna przy rozkładzie na koszyki w kwalifikacjach piłkarskich ME 2020 r.

Tak aby zagwarantować sobie pewne miejsce w dywizji A, Polska jest zmuszona zachować miejsce w czołowej 12 po zakończeniu eliminacji do mistrzostw świata w Rosji 2018.

Do zestawienia reprezentacji UEFA wyliczają się zarazem punkty jak oraz zdobyte oraz utracone gole, niemniej w poniższym obliczeniu pomijamy punkty za gole, bo mają one nikłe znaczenie (1 pkt. jest wspólny różnicy aż 20 goli!). Zakładamy też, iż nasza reprezentacja nie zagra w barażach o awans do mundialu.

Dorobek Naszej reprezentacji na finisz eliminacji będzie blisko 29 262 + po 400 pkt. za dowolny pozyskany punkt (+ szczątkowe pkt za zdobyte oraz trwonione gole). A wówczas, jeżeli Nasza reprezentacja zwycięży we wszystkich meczach do końca eliminacji różnicą jednej bramki, będzie miała dorobek blisko 34 142 oraz śladowe szanse na przejście o jedną pozycję w rankingu.

Liga Narodów UEFA – zakłady bukmacherskie

Głównym przeciwnikiem jest w tym punkcie dla naszej drużyny Holandia.
W przypadku udziału tejże reprezentacji w barażach oraz zwyciężenia wszelakich meczy różnicą 1 bramki dorobek Holendrów będzie rzędu 31 902. Nasza reprezentacja w przypadku dostania siedmiu punktów (dwa jednobramkowe triumfy, remis oraz jednobramkowa przegrana) będzie posiadać dorobek mniej więcej 32 082.

Akademicko należy się więc liczyć z tym, iż w przypadku wielkich zwycięstw Holendrów bądź wysokiej przegranej rodaków, Holandia nas wyprzedzi pomimo uzyskania poprzez naszą reprezentację 7 pkt., choć musiałaby dodatkowo odrobić dodatkowe 9 goli straty.

Równolegle nie ulega kwestii też, iż 7 pkt. uzyskanych poprzez polską reprezentację zapewnia nam bezpośredni awans na mistrzostwa świata w piłce nożnej, więc w tym casusie Nasza reprezentacja nie pogorszy własnego dorobku w pojedynkach barażowych.

TOP 3 bukmacherów: 120zł na początek i 400 zł za wpłatę - wejdź na fortuna.pl
500zł za pierwszą wpłatę po rejestracji - wejdź na etoto.pl
Bonus bez depozytu, obstawiaj za free - wejdź na lvbet.pl

 

Należy też uwypuklić iż w sytuacji, gdy poszczególni rywale będą trwonić pkt w rozgrywkach eliminacyjnych względnie stanie się wyraziste iż nie zagrają w barażach, „biało-czerwonym” do zagwarantowania sobie dywizji A Ligi Narodów wystarczy mniej okazały dorobek punktowy.

Wszyscy legalni bukmacherzy przygotowują powoli na te mecze w Lidze Narodów zakłady bukmacherskie które można naturalnie typować.

Typy bukmacherskie na mecze w ramach Ligi …

Dywizja A 

Grupa 1 – Niemcy, Francja, Holandia
Grupa 2 – Belgia, Szwajcaria, Islandia
Grupa 3 – Portugalia, Włochy, Polska
Grupa 4 – Hiszpania, Anglia, Chorwacja

Dywizja B 

Grupa 1 – Słowacja, Ukraina, Czechy
Grupa 2 – Rosja, Szwecja, Turcja
Grupa 3 – Austria, Bośnia i Hercegowina, Irlandia Północna
Grupa 4 – Walia, Irlandia, Dania

Dywizja C 

Grupa 1 – Szkocja, Albania, Izrael
Grupa 2 – Węgry, Grecja, Finlandia, Estonia
Grupa 3 – Słowenia, Norwegia, Bułgaria, Cypr
Grupa 4 – Rumunia, Serbia, Czarnogóra, Litwa

Dywizja D 

Grupa 1 – Gruzja, Łotwa, Kazachstan, Andora
Grupa 2 – Białoruś, Luksemburg, Mołdawia, San Marino
Grupa 3 – Azerbejdżan, Wyspy Owcze, Malta, Kosowo
Grupa 4 – Macedonia, Armenia, Liechtenstein, Gibraltar

Tagi strony: